Село Єгорівку Роздільнянського району обіцяють перетворити на українську Швейцарію.

Село Єгорівку Роздільнянського району обіцяють перетворити на українську Швейцарію: з комфортними дорогами, неповторною природою і європейським сервісом. Про такі перспективи говорили учасники урочистих зборів, які відбулися 18 листопада в селі Єгорівка, напередодні Дня працівників сільського господарства.
У залі сільського Палацу культури зібралися ветерани галузі сільського господарства, механізатори , тваринники, хлібороби. Саме для них, силами місцевої самодіяльності, підготували цікаву концертну програму.

Працівників сільського господарства вітали місцеві аграрії – власники агрооб’єднання «Іва», народний депутат України Олександр Пресман, голова Роздільнянської райдержадміністрації Наталія Бараненко, депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов, голова сільської ради Караман Ганна Петрівна та інші поважні гості.
Саме завдяки аграріям село Єгорівка стрімко перетворюється. Зроблено ремонт центральної вулиці, реалізовано безліч важливих проектів. Планів на майбутнє ще більше.
Реалізувати ці плани аграріям погодився допомогти народний депутат України Олександр Пресман. У 2018 році він має намір продовжувати лобіювати проекти, які пов’язані з фінансуванням розвитку села Єгорівка. Про це Олександр Семенович заявив в своєму виступі на урочистому зібранні: «В Одеській області вже є українська Венеція. Це місто Вилкове. А село Єгорівка має всі шанси стати українською Швейцарією. Табалови слів на вітер не кидають ».
Сергій Миколайович и Артем Сергійович Табалови, Василь Володимирович Войпан і Бабак Сергій Петрович – співвласники агрооб`єднання « Іва », які сьогодні є успішними сільгоспвиробниками, багато коштів вкладають в розвиток сільгоспгосподарства та інфраструктури села Єгорівки.
Олександр Пресман вважає, що працівники сільського господарства стали сьогодні основою українського суспільства. «Це ті люди, які прославляють Україну. Свою працю вони направляють на розвиток держави.
Упевнений, що врожаї в Єгорівці будуть тільки збільшуватися. Ті добрі справи, які роблять власники агропідприємства будуть продовжуватися »,- зазначив народний обранець.
Під час візиту в село Єгорівку народний депутат України також відвідав православну каплицю, яка побудована на кошти місцевої громади та агровласників. Там він помолився перед іконами святих угодників Божих за процвітання села Єгорівки і Одеської області та за мир в Україні.

Читайте також