У місті Южне відбувся черговий соціальний ярмарок за підтримки народного депутата.

Соціальний сільськогосподарський ярмарок став подарунком жителям міста Южне від народного депутата України Олександра Пресмана. Подібні ярмарки  вже традиційні і популярні серед жителів міста різного віку.


Навіть безперервний дощ 19 листопада не завадив успішному проведенню заходу. Багато жителів міста прийшли на ярмарок, щоб закупити картоплю, моркву, буряк, капусту, яблука і соняшникову олію за доступними цінами. Запропонована сільгосппродукція радувала  не лише своїми цінами, але й якістю високого рівня.
«Такі ярмарки допомагають економити бюджет сім’ї  в наш складний час. Всі жителі міста їх дуже люблять  і кажуть велике спасибі Олександру Пресману », – розповіла помічник народного депутата України  Тетяна Макогоненко.
Жителі міста дякували народному обранцю за увагу до їх потреб:
– Цей ярмарок допомагає нам вижити. Ну як проживеш на таку пенсію як, наприклад, у мене – 1600 гривень? Величезне спасибі Олександру Пресману.
– У мене мізерна пенсія. Давно не міг дозволити собі зробити вінегрет. Сьогодні зроблю. Вінегрет, – це справжнісінький скарб вітамінів. Спасибі Олександру Семеновичу за ярмарок. Таких цін, як тут, давно немає на ринках.
– Коли прийшла на ярмарок очам своїм не  повірила. Картопля по 4 грн за кілограм, масло – 25 грн за літр, морква  – 5 грн, буряк  – 4 грн, яблука  – 12 грн і багато іншого. Такі ціни залишилися в далекому минулому, а наш депутат Олександр Пресман зробив нам подарунок, значимість якого величезна. Пресман завжди думає про простих людей. Бог йому віддячить за все добре, а ми проголосуємо на виборах за людину з добрим серцем.
На ярмарку працювали волонтери фонду “Творю добро”, які допомагали людям похилого віку донести сумки з купленою сільськогосподарською продукцією до їхніх будинків  або до машини.

Читайте також