В Лиманському районі побудують новий корпус дитячого садка.

Адміністрація дитячого садка в селі Нова Дафіновка звернулася до народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, який прибув в село в ході робочої поїздки по округу, з проханням допомогти добудувати новий корпус. Найближчим часом почнеться підготовка необхідної технічної документації.


Олександр Семенович пообіцяв докласти максимум зусиль для пошуку джерел фінансування будівництва. Він, разом з головою Лиманської райдержадміністрації Василем Приймаком  та начальником районного управління освіти Валентиною Харламбовою, оглянули територію, де планується будівництво  і провели зустріч з вихователями дошкільного закладу.
Олександр Пресман повідомив, що з нагоди святкування в грудні Дня Святого Миколая вихованців сільського дитячого садка чекають солодкі подарунки від благодійного фонду «Творю добро». Їх привезе дітям помічник народного депутата України Сергій Щербіч.
Народний обранець неодноразово надавав допомогу дошкільному закладу. На кошти благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» для дитячого садка  раніше був придбаний холодильник і електром’ясорубка. Вихователі ДНЗ брали участь в програмі «Канікули з Пресманом для дорослих». «Олександр Пресман завжди оперативно реагує на наші прохання. Завдяки його підтримці нам вдалося кілька своїх вихідних днів провести в захоплюючій екскурсії », – зазначила завідуюча дошкільним закладом.

Читайте також