В партійний список Опозиційного блоку я не ввійду ні за яких умов.

«Рішення, від якої політичної партії  буду балотуватися на наступних парламентських виборах 2019 року, я прийму тільки після консультацій зі своїми виборцями в 139-ому виборчому окрузі. У разі моєї перемоги всі жителі округу будуть представлені в парламенті депутатом, який буде лобіювати, в хорошому розумінні цього слова, їх інтереси»,-про це народний депутат України, відомий політик і меценат Олександр Пресман заявив на зустрічі з жителями селища Захарівка, яка відбулася, в рамках його чергової   робочої поїздки по округу,  увечері 23 листопада.


«Одне можу сказати точно, що за списками Опозиційного блоку я не буду балотуватися ні за яких умов. Причин для такої моєї принципової позиції багато, але одна з головних  – війна на сході країни. Деякі депутати від Оппоблока могли б давно вже зупинити це кровопролиття, але цього вперто не роблять », – підкреслив народний депутат України.
Відповідаючи на запитання одного з учасників зустрічі в Захарівці Олександр Пресман заявив, що підтримає своїм голосом новий Закон про вибори в Україні в другому читанні, коли його винесуть на голосування в стінах парламенту.

Читайте також