В селі Красносілка зроблять капітальний ремонт сільської школи.

Тема майбутнього капітального ремонту в школі села Красносілка Лиманського району стала головною на зустрічі народного депутата України Олександра Пресмана з місцевими жителями, яка відбулася 27 листопада.


На заміну електропроводки, шкільної каналізації та інші важливі роботи, за сприяння народного обранця, з держбюджету вже виділено 10 мільйонів гривень.
На думку фахівців  це поодинокі подібні грандіозні проекти на рівні країни. «Ми зробимо повний капітальний ремонт.  Виконана титанічна робота, і частина необхідного фінансування вже є »,- зазначило керівництво школи.
Народний депутат України Олександр Пресман, звертаючись до присутніх, підкреслив, що школа завжди була для нього пріоритетом. Фондом «Творю добро» для школи Красносілки  зроблено чимало. Це заміна вікон на склопакети, цікаві поїздки для школярів і вчителів в рамках програми «Канікули з Пресманом» і багато іншого.
Олександр Семенович підкреслив , що має намір особисто контролювати роботу будівельників. Він також пообіцяв придбати, за кошти фонду «Творю добро», нові меблі для сільського дитячого садка. Ця новина була зустрінута присутніми в залі бурхливими оплесками.

Читайте також