В селі Красносілка Лиманського району допоможуть будувати православну недільну школу.

27 листопада, під час чергової робочої поїздки по 139-му виборчому округу, народний депутат України Олександр Пресман відвідав село Красносілка Лиманського району. Тут він зустрівся з настоятелем православного храму  протоієреєм Олександром.


Священик звернувся до відомого мецената з проханням допомогти в справі завершення будівництва недільної школи. Необхідна для закупівлі штукатурки сума буде виділена із коштів  благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
«Олександр Пресман глибоко віруюча і благочестива людина. Він зацікавлений в тому, щоб будівництво недільної школи не затягувалося, а як можна швидше завершилось, щоб діти могли вивчати тут основи православ’я і Закон Божий. Розташування нашого храму архітектурно дуже вдале. Це найвища точка в селі. Храм, як би. підноситься над Красносілкою.
Олександр Пресман наш натхненник. Він особливо часто приходить нам на допомогу саме тоді, коли ми своїми силами вже не можемо вирішити різні важливі для приходу проблеми. Ніколи не відмовляє нам », – розповів настоятель храму Апостола Євангеліста Луки, протоієрей Олександр.

Читайте також