В селі Павлівка Захарівського району запрацює відома програма з енергозбереження.

Зустріч з народним депутатом України Олександром Пресманом відбулася в актовій  залі школи села Павлівка Захарівського району, яка була побудована в 2011 році завдяки його зусиллям та допомозі. Жителі села вислухали розповідь Олександра Пресмана про те, що зроблено ним в 139-ому  виборчому  окрузі за останній рік, які перспективи намічаються на майбутнє.


“Мені приємно, що після стількох років, ми з вами можемо сміливо дивитися один одному в очі,» – сказав Олександр Пресман .  « Так сталося, що по ряду причин у мене не виходило приїхати в район. Головна причина  – тодішнє керівництво району та області. Але, мої помічники і депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевіч не припиняли реалізовувати в Захарівському  районі постійно діючі програми фонду «Творю добро». Сьогодні, коли головою райдержадміністрації став грамотний відповідальний керівник Ігор Іванович Стебловський, я вірю в те, що у Захарівського  району є майбутнє “, – підкреслив народний депутат.
Олександр Пресман розповів про найближчі заходи, заплановані на час зимових свят  і запросив відвідати в грудні театральну виставу “Місто мого  дитинства” активістів села. А  дітей чекає яскрава незабутня новорічна вистава – мюзикл на морвокзалі. Традиційно всі малюки дитсадків і учні молодших класів  отримають до Дня Святого Миколая та Новорічних свят солодкі подарунки.
Про реалізовані на території Павлівки проекти  розповів депутат Одеської облради Микита Кузькевіч. Так з обласного бюджету було профінансовано 350 тисяч гривень на водогін, були виділені кошти  на ремонт чотирьох вулиць в Павлівці.
Користуючись нагодою, жителі,  які зібралися на зустріч,  попросили у свого народного депутата допомоги у вирішенні питання щодо затримки виплати субсидій.
Олександр Пресман пообіцяв, що в селі Павлівка запрацює його програма з енергозбереження “Лампочка Семеновича”. Крім того, народний депутат пообіцяв допомогти новими комп’ютерами сільській бібліотеці. На завершення зустрічі Микита Кузькевіч вручив вчителю фізкультури Анатолію Кіртока сітку і м’ячики для настільного тенісу.
Від імені присутніх директор школи Раїса Ковальчук висловила слова щирої подяки Олександру Пресману  за його багаторічну допомогу і підтримку, за  надійність, людяність і чуйність, за велике любляче серце, в якому вистачає місця всім.

Читайте також