Жителям села Перехрестове допоможуть створити об’єднану громаду.

У школі села Перехрестове  Захарівського  району відбулася зустріч місцевих жителів з народним депутатом України Олександром Пресманом. На зустріч прийшли не тільки педагоги, а й медики, працівники соціальної сфери, прості жителі села.


Сільський голова  Перехрестівської  громади  Василь Грекуляк подякував Олександру Пресману  і його помічнику, депутату Одеської обласної ради Микиті Кузькевічу за плідну співпрацю: “Ми з вами вже не один рік знаємо шановного Олександра Семеновича. За цей час він зробив чимало добрих справ для Захарівського  району в цілому  і для нашої Перехрестівської громади зокрема. Не буду перераховувати всі його проекти ,  ви про них прекрасно знаєте. Скажу тільки про останні. Завдяки Олександру Семеновичу і його помічнику Микиті Кузькевічу, буквально місяць назад, проведено капітальний ремонт частини вулиці Нежніченка. Свого часу, саме стараннями Олександра Семеновича, у нас була відкрита аптека. Нещодавно господарі цієї аптеки вирішили її закрити. І тільки завдяки втручанню нашого народного депутата, ця аптека знову відновить свою роботу. Крім того, Олександр Пресман домігся виділення 5 мільйонів гривень на ремонт доріг комунальної власності. Частина цих грошей (без малого мільйон) будуть спрямовані на дороги нашої громади “.
Народний депутат України Олександр Пресман  коротко розповів про роботу  Фонду «Творю добро» і його багаторічних проектах, спрямованих на поліпшення життя людей.
Голова громадської організації Микола Батичко, який реалізує зі своїми односельцями спільний проект в рамках програми ПРО ООН “Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей” подякував Олександру Пресману  за фінансову допомогу, завдяки якій буде утеплений Перехрестівський  дитячий садочок.
Турбували селян і земельні питання, а саме виділення по 2 га для ведення особистого селянського господарства, неможливість завершення оформлення документів на землю для місцевої школи.  Вчителька інформатики попросила посприяти у відновленні комп’ютерів, які вже морально і фізично безнадійно застаріли. Олександр Пресман пообіцяв, від свого благодійного фонду “Творю добро”, найближчим часом закупити і доставити  5 комп’ютерів сучасної комплектації. Для дитячого садка будуть закуплені бойлер і холодильник.
Народний депутат України погодився надати допомогу і в питанні реалізації ідеї освіти об’єднаної територіальної громади з центром в селі Перехрестове. Для цього необхідно підготувати пакет документів.
До свята Святого Миколая та Нового року діти з Перехрестове  отримають солодкі подарунки від благодійного фонду «Творю добро». А ще школярі з Перехрестове, в рамках програми «Канікули з Пресманом-зима 2018», відвідають святкову новорічну виставу в  Одеському українському театрі імені Василя Василька.

Читайте також