Роздільна: в дитячому садку «Оленка» назвали того, хто завжди прийде на допомогу.

«Ми робили все необхідне для того, щоб вихованцям дошкільних установ на території 139-говиборчого округу було тепло і комфортно. Будемо продовжувати роботу  в цьому напрямку  і в майбутньому », – про це розповів народний депутат України Олександр Пресман на зустрічі з співробітницями дитячого садка «Оленка » в місті Роздільна.


«Я знаю наскільки високий рівень професіоналізму колективу дитячого садка« Оленка ». Тому завжди приємно з Вами зустрічатися. Будемо продовжувати допомагати Вам, а до Дня Святого Миколая  солодкі подарунки від мого фонду «Творю добро» отримає  кожен вихованець цього садка », – підкреслив народний обранець.
До Дня Святого Миколая  в школах і дитячих садках на території 139-го виборчого округу роздадуть 17 000 подарунків від фонду «Творю добро».
Адміністрація та батьки дитячого закладу «Оленка» вручили народному депутату України Олександру Пресману  офіційну  Подяку за допомогу, яку він постійно надає дитячому дошкільному закладу.

«Ми високо оцінили Ваш внесок у дошкільну освіту. Впевнені, що і в майбутньому ви перший прийдете нам на допомогу. Ми завжди будемо співпрацювати з Вами », – зазначила завідуюча дитячого садка Товкан Ольга Петрівна.
Від фонду «Творю добро»  батьківському комітету  дитячого садочка «Оленка» вручений сертифікат для покупки мультимедійного проектора.

Читайте також