У школах 139-го округу відновила роботу програма «Соціальна перукарня».

Тепер одна з найпопулярніших програм благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» під назвою «Соціальна перукарня» працює не тільки в двох школах селища Велика Михайлівка але і в трьох школах Роздільної.Крім того кабінет перукаря відкритий в школі села Новопетрівка Великомихайлівського району, в селах Бурдовка та Єреміївка Роздільнянського району.

Программа «Соціальна перукарня» стартувала в минулому році і, на численні прохання батьків школярів, відновила свою роботу і в цього році. Орієнтована  насамперед на дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, програма, тим не менш, обслуговує всіх бажаючих, охоплюючи все більшу кількість школярів. Сьогодні вона працює вже в кожному районі 139-го виборчого округу.
Багатьом жителям сіл часто не вистачає коштів на продукти харчування.  Послугами перукаря, які стали досить дорогими, користуватися  обтяжливо для сімейного бюджету. Програма «Соціальна перукарня» для школярів істотна підмога сім’ям. Адже послуги кваліфікованого перукаря, в даному випадку, абсолютно безкоштовні. А з новою гарною стрижкою у школярів настрій поліпшується  і з’являється бажання добре вчитися.

Читайте також