Школярів з селища Цебрикове запрошують на ялинку в Одесу.

Школярів з селища Цебрикове Великомихайлівського району, крім солодких подарунків до Дня Святого Миколая та до Новорічних свят,  чекає цікавий відпочинок в рамках програми «Канікули з Пресманом – зима 2018». Про це стало відомо під час візиту народного депутата України Олександра Пресмана в місцеву школу.


Олександр Пресман і депутати Одеської обласної ради Ігор Іоганов  та  Микита Кузькевіч проконтролювали виконання робіт по укладанню асфальтної плитки біля фасадної частини шкільної будівлі.  Часи, коли діти,чалапали  після дощу  по калюжах в шкільному дворі пішли в минуле. Сьогодні двір покритий добротною  асфальтовою плиткою. Це стало можливим завдяки фінансуванню, отриманому за сприяння народного депутата України Олександра Пресмана і депутата облради Миколи Дерев’янко.
Одна з викладачів розповіла, що популярну програму фонду Олександра Пресмана «Творю добро» дуже люблять школярі Цебрикове. «Діти їдуть на відпочинок до Одеси в порядку черги, щоб поступово охопити програмою всіх. Після повернення додому вони постійно запитують, коли знову зможуть так добре відпочити? », – зазначила педагог.
На новорічні свята відмінників навчання чекає яскрава вистава – мюзікл  на Одеському морвокзалі. Частина дітей також стане глядачами новорічного спектаклю в виконанні артистів Одеського українського театру.

Читайте також