В селі Латовка Біляївського району будують новий дитячий садок.

Більше тридцяти років жителі села Латовка Біляївського району зверталися в різні органи влади з проханням побудувати в їх населеному пункті новий сучасний дитячий садок. Мрія їх стала реальністю завдяки зусиллям народного депутата України Олександра Пресмана та  депутата Одеської обласної ради Дмитра Чапіра. 4 грудня депутати проконтролювали хід цього  стратегічного будівництва.

«Стартувати за цим проектом нам дала можливість підтримка народного депутата України Олександра Пресмана. Без співфінансування з держбюджету, в розмірі семи мільйонів гривень, реалізувати такий проект було б неможливо.
Упевнений, що через два роки дитячий садок  відкриють, і його вихованцями стануть діти з Августовської сільради », – розповів депутат Одеської обласної ради Дмитро Чапір.
Олександр Пресман і Дмитро Чапір мають  намір проконтролювати будівництво дитячого садка і на наступному тижні, під час чергової поїздки по 139-му  виборчому округу.
У дошкільному закладі зможуть перебувати 120 дітей. Але в останній час будівельників  замучили перевірками. Народний депутат України Олександр Семенович Пресман звернувся до перевіряючи структур:
«Хочу звернутися сьогодні до всіх перевіряючих  органів. Це прокуратура, ДАБК, казначейство. З великою повагою ставлюся до представників даних структур. Я Вас дуже прошу виконувати всі повноваження, які на вас покладено, суворо дотримуватися чинного законодавства. У той же час переконливо прошу не вставляти палиці в колеса.
Два тижні я їжджу по округу і дізнаюся  про неймовірні речі. Чую  дуже багато нарікань на адресу перевіряючих органів» Народний обранець висловив надію, що дії перевіряючих органів не стануть приводом для  зупинки ремонту школи в селі Красносілка Лиманського району. Він закликав батьків школярів активно включиться в процес контролю проведення ремонтних робіт. «Це повинен бути народний контроль. Упевнений, що це дасть хороший результат. Разом ми відремонтуємо школу в Красносільці  і побудуємо прекрасний дитячий садок в селі Латовка »,-підкреслив народний депутат.

Читайте також