Зупинка роботи ОПЗ привела до втрати висококваліфікованих фахівців.

Увечері 1 грудня в місті Южне  відбулася робоча зустріч за участю міського голови Володимира Новацького, народного депутата України Олександра Пресмана і  в.о. директора Одеського Припортового Заводу, голови правління заводу Сергія Назаренка. Сторони обговорили нинішній стан справ на ОПЗ.

«У грудні  буде оголошений конкурс на нового постачальника газу для ОПЗ. Ціна на карбамід зросла  і саме цей факт став приводом для оголошення конкурсу.
«Також зараз вирішується доля заводського Палацу культури. Южненська  міськрада готова взяти його на баланс міста. В зв’язку з цим вже виникають певні юридичні питання. Мені довелося дзвонити в юридичну службу парламенту, щоб знайти шляхи вирішення проблеми », – повідомив народний депутат України Олександр Пресман на зустрічі з представниками громадських організацій міста Южне.
Народний обранець  висловив стурбованість з приводу того, що нинішній стан на Одеському припортовому заводі вже призвів до втрати  багатьох високопрофесійних фахівців. Вони їдуть працювати в інші країни світу.
«Я впевнений, що всі без винятку народні депутати України, обрані в Одеській області, готові встати на захист Припортового заводу»,- підкреслив народний депутат.
«Ми не допустимо спроб розікрасти підприємство. Більш того, Одеський припортовий завод нас усіх об’єднав.
Якщо я скажу колегам депутатам, що приїдуть до парламенту жителі міста Южне  і давайте їх підтримаємо, вони теж запишуться на виступ і висловлять свою позицію », – заявив  Олександр Семенович.
Олександр Пресман запросив групу представників  громадськості  з міста Южне  відвідати український парламент і публічно, на брифінгу у Верховній Раді, висловити свою думку про майбутнє ОПЗ.

Читайте також