Прохання жителів села Нова Дофінівка почуті.

Жителі села Нова Дофінівка Лиманського району звернулися до народного депутата України Олександра Пресмана з проханням про допомогу. Після дощу потрапити на цвинтар, щоб провести в останню путь близьку  людину, або прийти на могилку до родичів  було вкрай складно. Натоптана  людьми доріжка перетворювалася в  суцільне болото.
Дуже скоро проблема ця піде в минуле.
За підтримки благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» проводяться роботи по підсипці  щебенем  дороги до Новодофінівського  кладовища.
Народний депутат України Олександр Пресман завжди відгукується на подібні прохання.
У минулому році на багатьох кладовищах на території 139-го виборчого округу були встановлені і освячені поклонні хрести. За рахунок коштів фонду «Творю добро» на кладовищах очищені від сухостою безліч забутих могил, встановлювали столики, за якими родичі могли б пом’янути тих, хто відійшов у кращий світ.
Жителі села Нова Дофінівка вдячні Олександру Пресману,
Анна Василівна: «Як це не сумно, але на цвинтарі є багато могил рідних і близьких мені людей. Про них треба пам’ятати, молиться. Дякую за цю дорогу».
Іван Степанович: «Дорога ця –  дуже потрібна справа. Кладовище – місце вічного спокою людей, яких вже немає з нами. Дай Бог Олександру Семеновичу багатоліття за його добре, чуйне серце».

Читайте також