У місті Южне побудують новий шкільний стадіон.

Новий стадіон побудують біля школи №1 міста Южне.  Про це повідомив мер міста Володимир Новацький.
Народний депутат України Олександр Пресман підтримав цю ідею міської влади і пообіцяв посприяти у виділенні трьох мільйонів гривень на  будівництво.

«У мене є помічники, депутати Одеської обласної ради від різних фракцій (« Відродження »та« Довіряй ділам »). Я буду наполягати на тому, щоб в обласному бюджеті з’явився ряд  фінансування для потреб міста Южне.
Беру на себе зобов’язання забезпечити фінансування, на будівництво стадіону  в розмірі трьох мільйонів гривень. Ми побудуємо цей стадіон разом », – зазначив Олександр Пресман.
Народний обранець  вже посприяв виділенню фінансування на будівництво стадіону в селищі Цебрикове Великомихайлівського району. Даний об’єкт планують урочисто відкрити до Дня Святого Миколая.
Мер міста Южне  Володимир Новацький, на зустрічі з вчителями школи №1, дав високу оцінку роботі народного депутата України Олександра Пресмана в українському парламенті. «Олександр Пресман вже свій в нашому місті  і його знають, напевно, краще ніж мене. Він завжди нам допомагає. Це місток, який з’єднує нас з Верховною Радою. Через нього ми вирішуємо важливі для міста питання в парламентських комітетах і з іншими депутатами », – сказав, звертаючись до педагогів, мер міста Южне.
Володимир Новацький повідомив про плани будівництва в місті Южне  студентського містечка. Ця тема недавно обговорювалася на зустрічі народних депутатів України Олександра Пресмана і Сергія Ківалова. «Така ідея справді є. Мова йде і про будівництво житла для студентів, спортивних споруд. Це цілий комплекс »,- зазначив народний депутат України Олександр Пресман.
Уже двадцятий соціальний  ярмарок проведуть в нинішньому році в місті Южне . Про це стало відомо під час зустрічі народного депутата України Олександра Пресмана з представниками громадських організацій міста.
З проханням провести ще один  ярмарок, ближче до новорічних свят, до народного обранця звернулися педагоги міста.
Відвідувачі ярмарку зможуть придбати картоплю, цибулю, буряк, капусту, моркву за цінами, які значно нижчі за ринкові. Якість сільськогосподарської продукції, яку пропонують придбати, також висока.
«Я вирішив провести ще один ярмарок. Він  дозволить людям придбати необхідні товари і гідно відсвяткувати Різдво Христове та  Новий рік », – зазначив Олександр Пресман.

Читайте також