В Лиманському районі відзначили День місцевого самоврядування.

Команда народного депутата України Олександра Пресмана бере найактивнішу участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Помічник народного обранця  Сергій Щербіч побував в сільраді села Нова Дофінівка Лиманського району. Винуватцям урочистостей  передані подарунки від фонду «Творю добро».
Голова сільради Бойко Оксана Богданівна  подякувала Олександру Семеновичу  за оперативне реагування на всі прохання про допомогу. «Особлива подяка за ремонт доріг, освітлення в школі, допомогу дитячому садочку і багато іншого. Дякую за подарунки дітям  і нам, дорослим. Важко уявити будь-яке свято без подарунка від Олександра Пресмана », – підкреслила пані Оксана.
В кінці грудня представникам місцевого самоврядування підготують новий подарунок  – спектакль на сцені Українського театру в Одесі.
Сьогодні стало відомо і про те, що грамоту з нагоди Дня місцевого самоврядування  від голови Одеської обласної державної адміністрації  вручили представнику команди Олександра Пресмана, – депутату Одеської облради Ігорю Іоганову.

Читайте також