В селищі Затишшя відкрили дитячий садочок.

8 грудня в селищі Затишшя Захарівського району відбулася урочиста церемонія відкриття дитячого садка. Дошкільний заклад давно не працював, та  перспектива його відродження з’явилася після створення об’єднаної громади.
У приміщенні садка зроблений капітальний ремонт. Сьогодні тут тепло і комфортно. У цьому переконалися численні гості, які прибули на урочистості.
Учасників урочистої події і дітей привітали керівник благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро», депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевіч, голова Затишанської об’єднаної громади Геннадій Топольницький   і начальник управління освіти.
Від фонду Олександра Пресмана «Творю добро» адміністрації дитячого садка  до свята переданий сертифікат на 10 тисяч гривень. Частину грошей витратять на придбання  посуду.
«Дуже приємно брати участь в таких святах, коли відкривають новий об’єкт в Захарівському  районі. Але, подвійно приємно, коли відкривають дитячий садок. Якщо є необхідність в дитячих садах, значить в громаді є життя. Народжуються нові діти, громада процвітає », – зазначив Микита Кузькевіч.
Він передав усім присутнім вітання і найкращі побажання від народного депутата України Олександра Пресмана.

Читайте також