Народний депутат привітав працівників місцевого самоврядування Великомихайлівського району.

У селищі Велика Михайлівка відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування. В районному Палаці культури відбувся святковий концерт. Серед почесних гостей  народний депутат України Олександр Пресман.
Його подарунком присутнім до свята  став яскравий виступ шоу-балету.
«Я хочу сказати велике спасибі за вашу титанічну працю на благо людей. Від щирого серця хочу привітати Вас з нашим святом. Я ніколи не допускаю спроб втручатися в вашу роботу, підказувати. Моє завдання  – допомогти.
Пишаюся, що в нашому 139-му виборчому окрузі є одна з кращих громад. Це громада Великої Михайлівки. У моєму серці вона на першому місці. Ми все зробимо для того, щоб ця громада була  кращою в Україні »,- зазначив народний депутат.
Олександр Пресман заявив про підтримку ідеї створення Цебриковської  об’єднаної громади . Я, як народний депутат України, зі свого боку, в наступному бюджетному році беру на себе зобов’язання підтримати проекти  об`єднаних громад  Великої  Михайлівки  і Цебрикове ».
Народний депутат України передав присутнім вітання від глави Захарівської  райдержадміністрації Ігоря Стебловського. Він також вручив грамоту і цінний подарунок переможцю конкурсу на кращий благоустрій сільському голові  Соше-Острівське, а також грамоти Одеської обласної ради.
У робочій поїздці по 139-му  виборчому округу народного депутата України Олександра Пресмана супроводжувала його помічник Ганна Тріфан.

Читайте також