Педагоги з Красносілки Лиманського району отримали черговий подарунок.

Працюючи в ці дні в українському парламенті народний депутат України Олександр Пресман не забуває про обіцянку, яку дав батькам школярів з села Красносілка  Лиманського району. Він на постійному зв’язку з адміністрацією навчального закладу, щоб хоч   в телефонному режимі контролювати  ремонтні роботи  в школі.
Народний обранець миттєво відреагував на прохання педагогів про покупку мікрохвильової печі, яка в умовах проведення ремонту стала вкрай необхідною, щоб розігрівати їжу, яку вчителі приносять  з дому.
Помічник народного депутата України Олександра Пресмана Антон Муравенко, передав педагогам куплену за рахунок коштів фонду «Творю добро» « мікрохвильовку» .
«Ми навіть спробували розігріти страву, яке принесли з собою педагоги. Все вийшло на вищому рівні. Вчителі поїли гаряченького  і передали щиру подяку Олександру Семеновичу.  Ніхто не очікував, що народний депутат так оперативно відреагує на прохання   вчителів », – розповів пан Антон. А ще помічник народного депутата запевнив , що ремонт в школі закінчиться  саме в терміни, які раніше озвучив народний обранець.

Читайте також