200 дітей з Роздільнянського району відвідали український театр.

6 грудня 200 учнів шкіл Роздільнянського району вирушили до Одеси в рамках програми «Канікули з Пресманом». Школярі з сіл Єгорівка, Болгарка , Виноградар та  Буценівка  стали глядачами на виставі Одеського українського академічного театру імені Василя Василька «Витівки шалапута».

Ця музична вистава нікого не залишила байдужим. Бо у виставі «Витівки шалапута» є чарівність і чародійство, багато співів й танців! Тож,у казковому світі жили-були Король, його улюблена донька Принцеса Тереза, Канцлер та його синок Феофан, Фрейліна… Цілком сучасні люди зі своїми власними проблемами і уподобаннями. Все змінилося з появою у королівстві Франчо — бідного, але чесного і розумного хлопця, який любив дивитися на зорі й мріяти… Нічого такого він і не вчинив, але його чародійницький талант все розставив по своїх місцях. Бо ж завжди у казках перемагає добре і розумне в людині.

Дуже задоволені поїздкою школярі переказали свою подяку народному депутату України  Олександру Семеновичу Пресману.

Раніше, 20 листопада, чудову виставу «Витівки шалапута» відвідали 200 школярів з сіл Калантаївка, Виноградар, Степанівка  Роздільнянського району.

А 2 грудня 50 дорослих,  активістів з сіл Понятівка та Степанівка,  побували на виставі  Українського академічного театру «Сватання на Гончарівці» в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих».

Читайте також