Святий Миколай почав свою святкову подорож по Роздільнянському району.

Напередодні Дня святого Миколая Чудотворця – свята, якого з нетерпінням чекають усі діти України, у Палаці культури села Яковлівка зібралися близько 300 малюків  та ще  їхні батьки і родичі. Чудове свято, справжню театралізовану виставу  підготували силами місцевих дитячих самодіяльних талантів. Присутні в залі брали участь в різних конкурсах і вікторинах.

Сьогодні тут панували веселощі і радість. Святковий настрій створювали й чудові  карнавальні костюми малечі.  За легендою  Микола Чудотворець в  цей  день приходить  в домівки  дітей: хорошим та слухняним  дарує подарунки, а неслухняним – лозину для покарання. Але в Яковлівці всі діти хороші. І тому Святитель Миколай передав для них цілий віз солодких подарунків. А привіз солодощі для сільської дітвори, за завданням  Святого Миколая Чудотворця, народний депутат України Олександр Семенович Пресман, який прибув на свято просто з Києва.  «Доставив їх вам на килимі-літаку», – запевнив народний обранець.,- «Хочу подякувати за запрошення на свято, за те, що дали можливість сьогодні, за дорученням Святого Миколая, привезти слухняним діткам подарунки. Це дуже важливе доручення.
Ви сьогодні перші на його складному шляху по Роздільнянському району. Для вас повний мішок подарунків. Їх володарями стануть самі слухняні діти Яковлівки, яких з кожним роком стає більше ».
Олександр Пресман побажав учасникам святкового зібрання добра і миру. «Нехай діти Яковлівки завжди радують своїми посмішками батьків, прекрасних бабусь і дідусів. Нехай чудеса щодня супроводжують вас у житті »,- підкреслив «дядя Саша всього 139-го виборчого округу». Так з любов’ю називають Олександра Семеновича діти .
Це стало вже доброю традицією, що саме народний депутат щорічно вітає малюків. Барвисті кондитерські набори виготовлені на ЗАТ «Одесакондитер» і містять тільки натуральні компоненти безпечні для  здоров’я .                                       На знак подяки діти Яковлівської громади подарували народному депутату новорічну ялинку, яку виготовили саморуч  і подякували за солодкі подарунки.

Подарунки від Святого Миколая отримали і вихованці Роздільнянського ЦТДУМ (Центру творчості дітей та учнівської молоді). Тут дуже чекали Олександра Семеновича і членів його команди. І народний депутат не підвів. Він приїхав на свято до дітей, виконуючи доручення самого Святителя Миколая  Угодника. У Роздільній теж всі дітки дуже хороші і слухняні.  Справжні ангели. Тому всі вони отримали солодощі.
Керівник Роздільнянського ЦТДУМ Берш Алла Євгенівна подякувала народному обранцю. Він завжди підтримує талановиту молодь, а його підтримка  ЦТДУМ просто величезна. Фонд Олександра Пресмана «Творю добро» протягом шести  років надає постійну спонсорську допомогу центру творчості, закуповуючи меблі, верстати, костюми, проводячи ремонти, в тому числі і капітальні. Тільки завдяки фінансуванню фонду в приміщенні ЦТДУМ були встановлені теплі туалети та умивальники, побудований каналізаційний колектор і багато іншого. Вихованці ЦТДУМ є постійними учасниками популярної програми «Канікули з Пресманом». А ще в день Святителя Миколая  обов’язкові привітання і щирі  теплі побажання від народного депутата. Талановита малеча також підготувала для «улюбленого дяді Саші» подарунок – чудову  ялинку, виконану з ..газет. Адже в ЦТДУМі  багато гуртків прикладного  мистецтва, де діти вчаться робити дуже гарні речі.
«Найголовніше багатство країни – це наші діти. В них наше майбутнє, наші надії. І зробити їх життя щасливим і наповненим радістю – наша найголовніша  задача », – вважає Олександр Семенович.

Читайте також