У селі Кам’янка Роздільнянського району відкрили стадіон.

У селі Кам’янка Роздільнянського району велика подія. Напередодні Дня Святителя Миколая тут пройшло урочисте відкриття нового шкільного стадіону. На урочистості  прибули поважні гості з Одеси на чолі з головою Одеської обласної ради Анатолієм Урбанським і віце-губернатором Одеської області Сергієм Колебошиним. Громада Кам’янки запросила на свято  народного депутата України Олександра Пресмана, чиїми зусиллями і було отримано фінансування на будівництво нового стадіону. На цьому наголосив у своєму виступі і голова Одеської обласної ради, підкресливши, що без втручання Олександра Семеновича, який переконав депутатів облради в необхідності такого будівництва, нічого б не вийшло.
 «Я можу трохи відкрити таємну для багатьох завісу  про те, як Олександр Пресман тримає під постійним контролем будівництво важливих об’єктів. Під час зустрічей зі мною в обласній раді він контролює хід фінансування та інші питання. Завдяки його активній позиції можлива реалізація важливих проектів на території області. Олександр Семенович, спасибі Вам », – підкреслив Анатолій Ігорович
Селян привітала і голова Роздільнянської РДА Наталія Бараненко.
Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський разом з народним депутатом України Олександром Пресманом і віце-губернатором Одеської області Сергієм Колебошиним  урочисто перерізали  стрічку, здійснивши  традиційний акт відкриття об’єкту. Жителі Кам’янки зустріли  цю дію оплесками і радісними вигуками.
Красень стадіон, побудований з урахуванням сучасних технологій, вражає уяву. Яскраво-зеленому штучному  трав’яному покриттю не страшна негода. Міцна металева огорожа  надійно захистить стадіон від зазіхань хуліганів і вандалів. А яскраве світлодіодне освітлення дозволить займатися спортом  і в вечірній час.
Жителі дуже раді такому прекрасному стадіону. Тепер в їх селі нові перспективи отримають багато видів спорту.
«Ми чітко розуміли, що новий стадіон повинен бути побудований саме на цьому місці. Величезне спасибі за виконану роботу і будівельникам. Спасибі всім гілкам влади, які працювали злагоджено  – на результат.
Напередодні Дня Святого Миколая Чудотворця хочу побажати, щоб в Одеській області більше було таких чудес, як нинішній прекрасний стадіон. Нехай діти села Кам’янки розвиваються, займаються спортом », – зазначив у своєму виступі Олександр Пресман.
Народному депутату України біло  вручено Подяку  за підтримку багатьох програм, які спрямовані на розвиток села Кам’янки.
Разом з віце-губернатором і головою обласної ради Олександр Пресман символічно пограв у футбол на зеленому полі нового стадіону.


Читайте також