Багатодітна родина отримала від Святого Миколая новий опалювальний котел, а Будинок культури сценічні костюми.

У День Святого Миколая Чудотворця помічники народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана побували в гостях у багатодітної родини Тимошенко з села  Кучурган Роздільнянського району. Вони привезли в подарунок від фонду Олександра Пресмана «Творю добро» сертифікат на покупку нового газо-опалювального котла.

Старий котел вийшов з ладу і ремонту не підлягає. А на покупку нового агрегату у багатодітної  сім’ї немає коштів. І тут на допомогу приходить благодійний фонд народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. «В сім’ї виховується 10 дітей  і не можна допустити  щоб вони замерзали», – вважає Олександр Семенович.
В цей же день представники команди Олександра Пресмана побували в місцевому Будинку культури. Тут теж не обійшлося без подарунка від Святого Миколая. Керівництво  БК отримало сертифікат на покупку сценічних костюмів для художньої самодіяльності. Народний обранець – відомий  меценат, що підтримує місцеві таланти і заохочує розвиток культури в своєму 139-му виборчому  окрузі.
У цей святковий день помічники народного депутата відвідали і Кучурганську  школу, щоб передати учням молодших класів подарунки від Святого Миколая Угодника. Смачні цукерки   для дітей замовив на Одеському кондитерському підприємстві благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». Всього в 139-й виборчий округ до Дня Святителя Миколи Чудотворця доставлено 17 000 подарунків з ласощами для дітей.

Читайте також