Вихованці дитячого притулку дякували відомому меценату за золоте серце.

День Святого Миколая став справжнім святом для дітей з Великомихайлівського, Захарівського, Роздільнянського, частини Біляївського, Лиманського районів і міста Южне. 17 000 солодких подарунків передали їм від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
Народний депутат України Олександр Пресман і депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевіч особисто привітали діток Захарівського району. По справжньому щирою була зустріч в дитячому притулку Затишанської об’єднаної громади. Вихованці притулку підготували для гостей святкову програму, а у відповідь  отримали солодкі подарунки.
«День Святого Миколая – це свято добра. У цей день діти можуть загадувати бажання  і багато що стає реальністю.
А ми, продовжуючи  багаторічні традиції, привезли вам солодкі подарунки.
Я б дуже хотів, щоб у житті кожного з вас бажані подарунки були кожен день, щоб ваші прекрасні посмішки були завжди  на дитячих обличчях
», – звернувся до дітей відомий меценат Олександр Пресман.
Він пообіцяв передати притулку фінансову допомогу на закупівлю продуктів на новорічний стіл.
Директор притулку подякувала народному обранцю за добре серце і постійну увагу до потреб дітей. «За вісім років своєї діяльності в нашому районі і 139-му виборчому округу ви зробили щасливими дуже багато дітей. Ви завжди  оперативно реагуєте на наші прохання про допомогу. Жодне свято не проходить без подарунків від вашого фонду «Творю добро». Я вдячна Вам за ваше золоте серце. Сподіваємося на Вашу підтримку і в майбутньому », – сказала директор притулку.
У селищі Затишшя, разом з головою громади Геннадієм Топольницьким, Олександр Пресман і Микита Кузькевіч побували в інтернаті, вихованцям якого також вручені подарунки.

Читайте також