До дня Святого Миколая в селищі Цебрикове відкрили стадіон.

Цієї події з нетерпінням чекали всі мешканці селища. І нарешті вона стара реальністю.  В День Святого Миколая, як і планувалось, в селі Цебрикове Великомихайлівського районоу  урочисто відкрили новий стадіон. Сучасну спортивну споруду вдалось побудувати завдяки зусиллям народного депутата України Олександра Пресмана, який допоміг отримати кошти на будівництво з обласного бюджету. Даний проект підтримав і голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.
Народний обранець і нинішня обласна влада приділяє особливу увагу розвитку спорту та зміцненню фізичного здоров’я молоді в Одеській області.
Саме тому в регіоні все частіше відкривають  спортивні  об’єкти.
18 грудня новий стадіон відкрили і в селі Кам’янка Роздільнянського району. Першими спортсменами, які зіграли в футбол на новому стадіоні в Кам’янці, стали народний депутат Олександр Пресман, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Колебошин та голова обласної ради Анатолій Урбанський .
У церемонії відкриття стадіону в селищі Цебрикове також брали участь депутат Одеської облради Микита Кузькевіч і голова Великомихайлівської районної ради Катерина Лаптієнко. Олександр Семенович та Катерина Максимівна урочисто перерізали символічну стрічку.
На урочистості в Цебрикове прийшло багато молоді. І це не випадково. Саме Цебрикове славилося, далеко за межами Одеської області, футбольною командою. Сьогодні з’явилася надія, що славні спортивні традиції будуть відроджені.

Читайте також