У Лиманському районі близько 3000 дітей отримали подарунки від фонду «Творю добро».

Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» в цьому році подарував діткам 139-го виборчого округу рекордну кількість солодких подарунків. Привід для відвідувань шкіл, дитячих садків, притулків, інтернатів, недільних  шкіл при храмах округу був цілком зрозумілий – День Святого Миколая.Команда народного депутата України Олександра Пресмана жадала принести радість в серце кожної дитини на території 139-го виборчого округу. І їм це вдалося.
Щирі слова подяки від дітей і їх батьків звучали на адресу народного обранця в кожному районі, в кожному населеному пункті.
Помічник народного депутата України Олександра Пресмана в Лиманському районі Сергій Щербіч відвідав в селі Фонтанка дитяче свято,  організоване театральною студією при сільській бібліотеці з нагоди Дня Святого Миколая .
Пан Сергій  привітав дітей з їхнім улюбленим святом, побажав гарного настрою, веселих свят, виконання всіх бажань. Крім солодких подарунків учасникам свята були вручені квитки на новорічний мюзикл «Солодка Казка», який буде проходити в концертному комплексі Одеського морвокзалу.
Солодкі подарунки отримали також дітки з Красносілки, Олександрівки, Крижанівки, Фонтанки, Нової Дофінівки, Нових Біляр, селища Чорноморське.

Читайте також