Жителів 139-го округу запросили в український театр.

21 грудня в Одеському академічному українському театрі імені Василя Василька аншлаг. Дають чудовий спектакль, наповнений одеським гумором і колоритом – «Місто мого дитинства». Сьогодні в театр, на запрошення народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, з’їхалися представники п’яти районів Одеської області і міста Южне.

Це жителі 139-го виборчого округу, де шостий рік поспіль працює народний обранець. Автобуси з людьми прибули  до театру вчасно  і ошатні чоловіки і жінки, жителі селищ, сіл і міст виборчого  округу, поквапились пройти  до входу в будівлю театру. Чудовий настрій, усміхнені обличчя, радісні вітання, адже сьогодні в українському театрі зустрічаються друзі і однодумці, яких об’єднав Олександр Семенович Пресман  і його робота на благо жителів громад. В рамках програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом» на спектакль приїхали медпрацівники, педагоги, вихователі дитячих садків, представники найрізноманітніших професій, працівники місцевого самоврядування сіл та селищ, активісти громад. У вестибюлі театру їх зустрічає народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Міцні рукостискання, радісні вітання, фотографії на пам’ять і розмови про все: про справи округу, про особисті проблеми, про сім’ї. Олександр Семенович особисто знайомий з усіма  і йому цікавий кожен житель округу. Перед початком вистави народний обранець привітав присутніх з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим. Він сказав: «Хочу побажати всім гарного, солодкого і мирного Нового року! Найголовніше, щоб наші мами і бабусі, татусі і дідусі  були щасливі, бачачи наших дітей. Прекрасний спектакль, який сьогодні представить Одеський академічний український театр імені Василя Василька саме про це.  І я сподіваюся, нікого не залишить байдужим.
Зараз, в холі театру, я спілкувався з вами, моїми друзями, жителями 139-го виборчого округу, почув багато теплих слів, прекрасних побажань. І зараз   хочу сказати вам всім спасибі. Спасибі за те, що ви є в моєму житті, за вашу любов, за вашу довіру, за ваше тепло.
Що можна сказати рідним людям? З наступаючим Новим роком, з Різдвом! Це ті слова, які ми будемо повторювати в ці дні сотні разів. Тому що ми живемо в суспільстві,  спілкуємося з колегами, з друзями, зі знайомими. Ми живемо в нашій державі. І всі ми хочемо, щоб  наша держава, велика держава Україна, була найкращою країною в світі. Це можливо-і так повинно бути. Тому велике вам спасибі, що ви приїхали сьогодні сюди з найвіддаленіших куточків виборчого округу. Що ми зустрілися тут сьогодні всі разом. Я хочу, щоб така ж єдність було в нашій країні.
Мирного неба над нашою державою, мирного неба над кожним з вас, мирного неба над Україною і взаємної любові серед всіх її жителів!»


Присутні зустріли промову народного депутата бурхливими оплесками. А потім почався спектакль. І зал повністю занурився в те дійство, яке відбувалося на сцені, переживаючи, сміючись і часом плачучи  разом з акторами. Час пролетів непомітно. І ось вже актори виходять на уклін, а глядачі аплодують їм стоячи, зустрічаючи оваціями кожного артиста.
«Прекрасний спектакль. Море вражень. Такий чудовий подарунок нам усім до Нового року. Адже вибратися в театр з нашої глибинки просто нереально. А з Олександром Семеновичем ми стали справжніми театралами, тому що ця поїздка вже не перша. Величезне спасибі нашому народному депутату. Він у нас самий народний, тому що думає про  простих людей », – розповіла викладач з віддаленого  села Захарівського  району.
Пізно ввечері від українського театру від’їжджали автобуси. Вони їхали в різних напрямках. Але людей, що сиділи  в них, об’єднувало одне – почуття величезної вдячності до свого народного  депутата. За увагу, за турботу, за прекрасний вечір, який запам’ятається яскравими добрими емоціями і новими враженнями. З Новим роком!


Читайте також