Подорож у казку для малечі 139-го виборчого округу.

Щорічно, напередодні Нового року, діти 139-го виборчого округу отримують чудовий подарунок від народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Він дарує їм казку.
Потрапити на новорічну виставу в концертно-виставковий комплекс Одеського морського торгового порту мрія кожної дитини. Адже щороку тут не просто новорічна вистава, а чудовий мюзикл в постановці знаменитого режисера, заслуженого діяча мистецтв України Ганни Семенівни Чорнобродської – Гальпериної. Театралізовані дитячі мюзикли в порту стали візиткою сучасної Одеси, її культурним феноменом.

А Ганну Чорнобродську -Гальперіну, яка щороку вибирає для дітей новий чудовий сценарій і втілює його в яскраву постанову, називають надбанням Одеси. І вже сьомий рік дорогими гостями на цьому музичному святі – діти з 139-го виборчого округу. Ось і сьогодні, 29 грудня, в рамках програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом», в Одесу приїхали діти з п’яти районів Одеської області і міста Южний. Для них в цьому році Ганна Семенівна приготувала новий чудовий мюзикл «Солодка казка» за мотивами твору одеського письменника Юрія Олеші «Три товстуни». У цій чарівній і дуже добрій казці, де добро перемагає зло, є і дружба, і взаєморозуміння й любов. І, звичайно, щасливий кінець. Ролі виконують провідні артисти одеських театрів і талановиті діти. А ще у виставі звучить дивовижна музика і безліч музичних номерів – танцювальних і вокальних та чудові костюми, які просто вражають уяву і смачний солодкий подарунок, який вручать кожному маленькому глядачеві на завершення чудової казки.
Перед початком вистави народний депутат України Олександр Семенович Пресман привітав дітей і супроводжуючих їх дорослих з Новим роком і Різдвом Христовим. Головним побажанням в наступному році стало побажання миру в Україні. Сьогодні це головне для кожного українця – дитини і дорослого. На виставі була присутня родина Олександра Семеновича і його молодший син Семен. Народний обранець підкреслив, що «чужих дітей не буває» і він бажає всім дітям округу того ж, що і своїй власній дитині – щасливого дитинства, любові близьких і віри в Новорічне диво та чудову казку, яку сьогодні він подарував всім дітям свого виборчого округу разом з талановитими артистами і їх художнім керівником.

Читайте також