Фонд Олександра Пресмана «Творю добро» привітав Тетян 139-го округу.

Для народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана 25 січня має особливе  значення. В день святої великомучениці Тетяни відзначає свої тезоіменини дружина народного обранця Тетяна Леонідівна Пресман. З іменинами Олександр Семенович завжди вітає не тільки улюблену дружину, але й кращих активісток 139-го виборчого округу, що носять це прекрасне ім’я. Для цих жінок активної життєвої позиції народний депутат готує приємні сюрпризи і теплі привітання.

Цей рік не став винятком. Помічники народного обранця вручили жінкам спеціально виготовлені до свята листівки церковного дизайну  з зображення святої  та з теплими словами привітань і добрими побажаннями від Олександра Семеновича. А ще – красиві ікони великомучениці Тетяни. Ці ікони в різьблених золочених окладах були виготовлені за спецзамовленням народного депутата України Олександра Пресмана саме до цієї дати..
У селі Черевичне  Біляївського району, на березі Хаджибейського лиману, розмістився храм Святої Мучениці Татіани. Саме тут було звершено чин освячення ста ікон з образом Святої, які 25 січня і вручили Тетянам 139-го виборчого округу. Чин освячення звершив настоятель православного храму села Іллінка  протоієрей Михайло, який є духівником Олександра Семеновича Пресмана.
У багатьох будинках і багатьох установах побували в цей день співробітники громадських приймалень і члени команді народного депутата України, вітаючи Тетян 139-го виборчого округу, а це Захарівський, Великомихайлівський, Роздільнянський, Лиманський, Біляївський райони Одеської області, Суворівський район міста Одеси та місто Южне.   І всюди їх зустрічали з радістю, передаючи слова щирої вдячності Олександру Семеновичу Пресману за його увагу, за добрі побажання, за душевне привітання та  чудовий подарунок.

Читайте також