У Роздільній пройшла першість з міні-футболу.

У Роздільній пройшли  районні змагання на  першість з міні-футболу серед дорослих. У них взяла  участь 21 команда, що були розділені на три ліги. Змагання проходили на спортивному майданчику залу Роздільнянської школи-гімназії №1. Призовий фонд забезпечив народний депутат України Олександр Семенович Пресман.

У напруженій боротьбі в рамках першої ліги перемогу здобули три команди. Перше місце зайняла команда села Єгорівка, отримавши головний приз у розмірі 10 000 грн. Друге команда «Кіровець» (село Калантаївка) – 6 000 грн. Третє місце завоювала команда держслужби місто Роздільна – приз в 4 000 грн. Кошти будуть використані на розвиток команд.
Народний депутат України Олександр Семенович Пресман величезну увагу приділяє розвитку спорту в 139-ому виборчому  окрузі. У його благодійному фонді «Творю добро» є програма, яка працює саме з розвитку молодіжного спорту. Народний обранець надає підтримку спортивним школам, спортивним командам з різних видів спорту, допомагає з організацією спортивних змагань і турнірів, з придбанням спортивної форми, спортивного інвентарю, з поїздками на змагання.
Сьогоднішній турнір   велика подія в рамках району. Привітати переможців завітала  голова Роздільнянської РДА Бараненко Наталія Вікторівна. У своїй промові вона висловила велику подяку народному депутату України Олександру Пресману  за постійну підтримку спортсменів району, за допомогу в цих змаганнях. «Роздільна пишається своїми спортивними досягненнями. Минулий рік був особливо успішним. Спортсмени нашого району брали участі в змаганнях на рівні області та країни. 
Все що зараз відбувається в районі і області в цілому  це завдяки увазі  яку приділяють темі розвитку спорту глава облдержадміністрації Максим Степанов  і народний депутат України Олександр Пресман », – підкреслила пані Наталя, звертаючись до учасників престижних змагань Свою вдячність народному обранцеві висловив і начальник спортивно-масової роботи районного стадіону «Спартак» Зімін Володимир Миколайович. Він сказав: «Нашим хорошим другом і помічником став народний депутат України Олександр Пресман. Він завжди відгукується на всі наші прохання.
Ми дуже вдячні за ті подарунки, які він підготував для наших команд з першої ліги. Сподіваємося, що всі ці нагороди будуть стимулювати інші команди, які грають в рамках другої і третьої ліг, в їх прагненні до перемоги ».
Помічник народного депутата України Олександра Пресмана Артем Табалов зазначив стрімкий прорив, який демонструє команда з міні-футболу з села Єгорівка Роздільнянського району. «Завдяки вам, молодим спортсменам, наш район і наша країна стають кращими. Як каже Олександр Пресман,  ви найбільша гордість Роздільнянського району, Одеської області та України в цілому. Саме тому він прийняв рішення заохотити ваші команди сертифікатами  на загальну суму 20.000 гривень  від благодійного фонду «Творю добро» ».

Читайте також