Творю добро: 18 южненців отримали газові лічильники, 90 ветеранів отримали підписку на газету «Новини Южного»

Олександр Пресман відзначив Масляну в Южному. Протягом тижня депутат встиг побувати у Києві та попрацювати на окрузі.  18 лютого в місті Южне він провів одразу декілька зустрічей. 18 южненців отримали газові лічильники за рахунок благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Прилади вже у відділенні газової служби, та встановить їх вона не безкоштовно. Олександр Пресман підтвердив: «Фонд поверне витрачені кошти».

Альбіна Бондаренко , мешканка міста Южне: «Я звернулась до  Дмитра Валерійовича Любивого на рахунок того, що мені потрібен лічильник. Звичайно він мені не відмовив. Лічильник мені дали на протязі місяця. Зателефонували мені  з газової контори, але сказали, що мені треба буде заплатити десь 1.5 – 2 тисячі за установку лічильника. Звичайно у мене такої суми немає тому, що моя підвищена пенсія 1500 грн, тож за що я буду жити і лікуватись? Я прийду в понеділок о третій годині до Тетяни Іванівни Макогоненко, напишу заяву, але я відразу кажу що у мене грошей на оплату немає. І у цих більшості людей, що тут сиділи їх немає.»

Рада ветеранів – організація  без візиту в яку не обходиться жоден приїзд депутата. Тут, у звичній обстановці, він спілкується з южненцями та узгоджує нові плани. 90 мешканців міста найуразливіших категорій отримали підписку на газету «Новини Южного», і вже читають газету протягом двох місяців.

Віктор Марковський, голова ради ветеранів: «Мы посоветовались с руководством совета ветеранов и решили попросить помощи у Александра Семеновича Пресмана.  Александр Семенович нам не отказал ни в чем, даже в таком количестве газет. У нас много ветеранов, которым уже более 90 лет, и мы уже года три, как в день рождения им делаем подарки. Это тортик, это цветы. Ну и с помощью благотворительного фонда Александра Пресмана «Творю добро», который согласился помочь, мы будем стараться, чтобы люди были довольны, что бы мы им доставили этот подарочек. Ведь им важно общение, а мы рады им помогать. »

Долучився Олександр Пресман і до святкування Масляної в місті Южне.

Олександр Пресман, народний депутат України: «Масляная неделя перед Великим постом – это все самое лучшее, самое доброе, что сегодня люди могут друг другу пожелать. Попросить друг у друга прощения. Я тоже хочу воспользоваться случаем, попросить прощения у южненцев.  Где-то, может, я кого-то не услышал, может где-то к чему-то отнесся не внимательно. Поэтому прошу простить меня. Исправлюсь  и будем работать  все вместе и дальше. Сегодняшняя неделя заканчивается прекрасной ярмаркой, Масленичной ярмаркой, прекрасным праздником, который проводит совместно город, Дворец культуры и фонд Александра Пресмана «Творю добро»  вместе с Оксаной Бубликовой, человеком, который достаточно известен сегодня  в Южном, да и за пределами Южного, наверное,  уже в пределах нашей Державы. На протяжении этой недели  мы вместе с Оксаной Бубликовой раздали более 150 «Блинных наборов», которые адресно дошли до каждого человека, который особенно сегодня в этом нуждается, и который действительно это воспринимает   как дань уважения взрослым, к тем людям, которые в силу каких-то причин, сегодня малообеспеченные. В основном это  наши ветераны, наши  инвалиды. Те люди, которым сегодня  нужно уделять внимание, которым нужно доброе слово. И, конечное, вкусная «блинная неделя», которую они провели вместе с нами, накануне прекрасного праздника Масленицы.

Кулінарна  майстерня «Бубликоff» відома в Южному своїми смачними рекордами. Цього разу нових  досягнень не здобували, а вирішили просто почастувати южненців різновидами випічки: м’ясні та солодкі пироги, пряники і, звісно, млинці. Від смакоти ломилися столи справжнього українського дворику, який розкинувся біля Палацу культури «Дружба». Ласощами пригощали усіх охочих.

Діана, маленька  мешканка міста Южне: «Очень много угощений. Люди щедрые, дают сладости детям, взрослым. Мама взяла для меня пряник, пирог с курицей и грибами и еще один сладкий пирог.»

У найближчих  планах Олександра Пресмана в Южному організувати концерт до Дня хіміка. Хто з артистів розважатиме Южний, це нардеп, поки що, не розголошує. Проте вже називає дату – 27 травня.

Читайте також