Творю добро. Підтримка спорту – один з пріоритетних напрямків розвитку 139-го округу.

Пам’яті воїна інтернаціоналіста Олександра Власова присвятили турнір з волейболу, який 23 лютого відбувся на базі середньої школи села Павлівка Захарівського  району.
Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» оплатив виготовлення кубків для призерів турніру. За кошти фонду також придбали стартер для шкільного автобуса, який передали директору школи. Через поломку стартера шкільний автобус вже півтора місяці не розвозив дітей в довколишні села після завершення занять.

Другий турнір ветеранів гандболу пам’яті Анатолій Петровича Петриги пройшов в місті Роздільна Одеської області. Турнір був заснований в 2017 році почесним громадянином міста Роздільна главою федерації гандболу Одеської області Сергієм Рафаїловичем Гриневецьким. Анатолій Петрига заслужений тренер з гандболу, відмінник освіти України, більше 35 років пропрацював в Роздільнянськії ДЮСШ. Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» вручив збірній з гандболу Роздільнянського району сертифікат на 10 000 грн. на придбання нової спортивної форми.

Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» добре відомий в 139-ому виборчому окрузі своїми добрими справами на підтримку спорту. Сертифікати на придбання спортивної форми та спортивного інвентарю регулярно отримують команди округу. Фонд організовує спортивні змагання та турніри для молоді та команд ветеранів спорту, поїздки на важливі матчі.

22 лютого команда з футболу Старостинської сільської ради Роздільнянського району, що входить до складу 139-го виборчого округу, побували в місті Києві на матчі Ліги Європи УЄФА 1/16 фіналу між командами Динамо (Київ) і АЕК-ом  (Греція) . Поїздку на відповідальний матч надав благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро», який забезпечив  автобусний транспорт і квитки на матч.

Внесок народного депутата України Олександра Пресмана і робота його благодійного фонду «Творю добро» в розвиток  молодіжного та юнацького спорту, а також  підтримка команд ветеранів спорту були високо оцінені.
24 лютого 2018 пройшла конференція Федерації футболу Одеської області на якій Олександра Семеновича Пресмана було обрано Президентом федерації..

Читайте також