Олександр Пресман разом зі своєю командою привітав жінок 139-го виборчого округу.

В 139-му виборчому окрузі напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня відбулися святкові заходи. Народний депутат України Олександр Пресман та члени його команди привітали жінок п`яти районів зі святом.

Захарівський район
3 березня в Будинку культури села Захарівка аншлаг.  Жінок району з їх святом  приїхали привітати народний депутат України Олександр Семенович Пресман і депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевич. За кілька днів до приїзду дорогих гостей біля БК в селищі Захарівка  з’явилася барвиста афіша про виступ 3 березня братів Яремчук. Сини знаменитого українського співака Назарія Яремчука, який став ще за життя легендою української естради, свято шанують і розвивають традиції української пісні. Зустріч з улюбленими виконавцями – Дмитром і Назарієм Яремчуками подарував жінкам  Захарівського  району благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». А ще від благодійного фонду «Творю добро» всім колективам 139-го виборчого округу, де працюють жінки, будуть вручені настінні годинники з логотипом фонду. На святковій сцені  Будинку культури  вже височіла піраміда з 50 коробок з таким годинником.
Зі святкової сцени жінок Захарівського  району привітав народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Він звернувся до присутніх в залі жінок, як син, чоловік, батько чотирьох дітей і дідусь двох маленьких внучок. Олександр Семенович побажав  жінкам «бути завжди коханими». «Жінка – це світ, це добро, це любов, це початок життя», – сказав народний обранець. Жінкам, присутнім в святковій залі, традиційно вручили хустки від народного депутата. Хустка-оберіг стала вже візитною карткою  таких заходів.
Депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевіч спільно з редакцією газети «Новини Фрунзівщини» на честь свята  провели благодійну лотерею серед жінок – передплатників цієї газети. Керівник благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» забезпечив призовий фонд лотереї. Призами переможцям стала побутова техніка, та  річні підписки на газету «Новини Фрунзівщини».

 

 

 

 

 

 

Великомихайлівський район.

В цей же день, через кілька годин, народний депутат і його команда  вже вітали мешканок Великомихайлівського району. Для жінок Великої Михайлівки та гостей свята так само, на запрошення фонду Олександра Пресмана «Творю добро», виконали свої пісні брати Яремчук. Глядачі зустріли улюблених співаків бурхливими оплесками.
До початку святкового концерту Олександр Семенович тепло привітав жінок Великомихайлівщини. «8 Березня було, є і буде. І нехай погода не дуже весняна, але весна сьогодні в кожному серці », – підкреслив народний обранець. Він побажав жінкам щастя, любові і, найголовніше, миру. «Я вважаю кожну жінку 139-го виборчого округу частинкою моєї дружньої родини», – сказав Олександр Пресман.

«Олександр Семенович  щороку збирає жінок району і влаштовує грандіозні свята. Вони завжди проходять з великим успіхом. Велика Михайлівка за всю історію не знала іншого такого депутата, який дарував би нашим жінкам можливість щиро повеселитися і відпочити від трудових буднів », – розповіла голова районної організації ветеранів Валентина Гамар.
Так само від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» жіночим колективам Великомихайлівщини було  передано в дар 87 настінних годинників з логотипом фонду та хустки- обереги всім  жінкам, присутнім на святковому концерті .

Лиманський район.
Увечері того ж дня в селищі міського типу Крижанівка в ресторані «Прибій» народний депутат України Олександр Семенович Пресман і його команда вітали жінок Лиманського району. Разом з Олександром Семеновичем до Крижанівки  приїхали  і чудові виконавці українських естрадних пісень –  брати Яремчук. Дмитро і Назарій із задоволенням співали для жінок Лиманського району. До Кріжанівки  молодих  артистів, вихованих в кращих традиціях української пісні їх знаменитим батьком Назарієм Яремчуком, запросив благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». У святковому  заході  брав участь і депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе.
Олександр Семенович тепло привітав милих дам, побажав їм любові, щастя, добра, мирного неба над головою.

Чудове свято завершилося танцями під супровід пісень братів Яремчук. Всі веселилися від душі і сердечно дякували народному депутату за прекрасне свято, яке він подарував жінкам Лиманського району. А ще від фонду Олександра Пресмана «Творю добро» в жіночі колективи району на честь жіночого свята  передали настінні годинники з логотипом фонду.

Біляївський район.

Жінки – активістки громадського життя Біляївського району, були запрошені 4 березня на урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. Незабутній сюрприз для них підготували Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» і депутат Одеської обласної ради Дмитро Чапір.
Учасниць свята чекали не тільки прекрасні троянди, різні подарунки, але і вишуканий стіл з усілякими смаколиками в затишному барі та  захоплююча розважальна програма.
Жінок району тепло привітав народний депутат України Олександр Пресман. Він побажав їм гарного настрою, тепла сердець, не дивлячись на холодну погоду, любові і Божої Благодаті в усьому. «Нехай зустрічі в цьому прекрасному залі стануть прекрасною традицією», – сказав народний обранець.
Олександр Семенович запросив милих жінок влітку стати учасницями морських прогулянок уздовж узбережжя Одеси на катамарані «Хаджибей». Такі морські подорожі, в рамках програми фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих», стали вже доброю традицією в 139-ому виборчому окрузі. Як і поїздки на театральні вистави в Одеський академічний український театр імені Василя Василька. В кінці березня шановні жінки Біляївського району  обов’язково будуть запрошені на новий цікавий театральний спектакль.

Депутат Одеської обласної ради Дмитро Чапір подякував присутнім жінкам за продуктивну роботу на благо Біляївського району.
«На ваших тендітних плечах лежить  практично вся відповідальність за повноцінне функціонування таких сфер як медицина, освіта, соціальна сфера. Вся чоловіча частина команди Олександра Семеновича Пресмана  дуже вам вдячна. Ми вас дуже любимо і цінуємо ваші справи. Ми цінуємо ваші усмішки. Нехай вас носять на руках ваші чоловіки»,- побажав пан Дмитро.
Від фонду Олександра Пресмана «Творю добро» в жіночі колективи Біляївського району було передано 92 настінні годинники з логотипом благодійного фонду.

Роздільнянський район.

Кращих жінок-активісток Роздільнянського району зібрав 5 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня,  народний депутат України Олександр Семенович Пресман. У затишному барі «Орхідея» зібралися вчителі, медпрацівники, сільські голови та активісти села, представники духовенства та працівники культури. Представники сильної статі тепло вітали жінок району в неформальній обстановці. Але найтеплішим  було привітання народного депутата, чий благодійний фонд  «Творю добро» і подбав про організацію чудового свята для жінок. Олександр Семенович привітав, перш за все , жінок-матерів, яких назвав головними Берегинями своїх сімей. Народний обранець побажав жінкам миру, добра, любові та весняного настрою. Привітання народного депутата та інші вітання від присутніх чоловіків супроводжувалися виступом працівників Роздільнянського БК, які, на прохання Олександра Семеновича, підготували для жінок справжню естрадну програму. Тепла, майже сімейна обстановка сприяла гарному настрою. Жінки гаряче дякували народному обранцю за його постійну  увагу і турботу. « Не лише на жіноче свято, а впродовж цілого року  ми відчуваємо вашу щиру турботу та  бажання доставити радість нашим жінкам», – казали присутні.

Привітання в неформальній обстановці не єдиний подарунок від Олександра Семеновича жінкам Роздільнянщини. 100 настінних годинників з логотипом благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» будуть вручені трудовим жіночим колективам на честь свята 8 Березня. А в кінці березня для жінок 139-го виборчого округу відбудеться поїздка до Одеського українського театру на цікавий спектакль. Це ще  один подарунок милим дамам від їхнього улюбленого народного депутата до жіночого свята.

Читайте також