Фонд “Творю добро” підтримав конкурс «Мировой парень» в смт Чорноморське.

В смт Чорноморське Лиманського району Одеської області пройшов традиційний конкурс «Мировой парень». 19 березня в святково прикрашеній залі Чорноморського БК зібралися учасники конкурсу та глядачі. Зайняло свої місця в першому ряду суворе журі. Ведучі конкурсу Олена і Владислав Вегерчук запросили учасників на сцену.
«Сьогодні шестеро сильних, мужніх, галантних, розумних і талановитих хлопців доведуть нам, що справжні чоловіки існують» – такими словами Олена вітала конкурсантів. 7-ий традиційний конкурс кращих хлопців Лиманського району почався.
Учасники конкурсу змагалися за перемогу в кількох номінаціях. Глядачі отримали той самий «феєрверк емоцій і фонтан талантів», які пообіцяв їм ведучий Владислав і подарували учасникам бурю оплесків.
В організації конкурсу взяв участь і благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро», що забезпечив учасників конкурсу адресними преміями-призами. Призи від народного депутата України Олександра Пресмана отримали всі шість конкурсантів Лиманського району. Їх вручив помічник народного депутата Сергій Щербіч. Він передав привітання учасникам конкурсу від народного обранця. «Хочу передати вітання всім учасникам конкурсу від народного депутата України Олександра Пресмана. Бажаю вам нових перемог. Конкурс дуже сильний. Три години змагань пройшли як одна мить. Ви найкращі «Мировые парни» – 2018», – сказав у своєму виступі Сергій Щербіч .

Читайте також