Творю добро: З людьми і для людей.

Фонд «Творю добро» допоміг матері двох дітей.
Мешканка села Кучурган Оксана С. виховує двох дітей. Оксана вдова, її чоловік загинув кілька років тому. Будинок Оксани не газифікований, там пічне опалення. Цієї зими у сім’ї виникли проблеми з придбанням палива, а в зв’язку з низькою температурою в помешканні захворіли діти. На допомогу родині прийшов благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». За рахунок коштів фонду були не тільки придбані дрова для опалення будинку, але і всі необхідні ліки для лікування дітей. Сьогодні в будинку тепло, а діти здорові.

Пенсіонерці виповнилося 95 років.
Козлова Феодосія Сидорівна – ветеран праці. Сьогодні вона на заслуженому відпочинку і відзначає свій 95-й день народження. Зі славним ювілеєм заслужену людину прийшли привітати рідні, друзі, представники місцевого самоврядування села Кучурган. Не залишився осторонь і благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». На честь ювілею Феодосії Сидорівні представники фонду вручили адресну матеріальну допомогу і передали теплі слова привітань і найщиріші побажання від народного депутата України Олександра Пресмана.
«Звертайтеся до Пресмана, він завжди допоможе».
Саме ці слова написала в своєму листі Олександру Пресману ветеран праці жителька села Кучурган Любов Павлівна Сирбу в 2013 році. Тоді її родина – син і двоє онуків, які тільки втратили матір, ледь не опинилася на вулиці. «Ви у нас остання інстанція, до якої можна звернутися. Я вже зневірилася в справедливості і в можливості щось довести нашим чиновникам, коли мені порадили звернутися в вашу приймальню. Ось я і прийшла вже без будь-якої надії », – писала зневірена жінка.
Тоді працівники громадської приймальні вступили в справжній бій з бюрократами і виграли справу. Сім’я отримала ордер на своє житло – через 15 років.
Сьогодні Сирбу Любов Павлівна знову звернулася за допомогою до народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. У літньої жінки проблеми із зором. Потрібна операція, яка для пенсіонерки неможлива в фінансовому плані. І знову на допомогу жінці приходить фонд Олександра Пресмана «Творю добро». «Мені вже перерахували гроші на картку. Спасибі Олександру Семеновичу. Я зможу оплатити операцію! », – повідомила співробітникам громадської приймальні Любов Павлівна. «Я молю Бога, щоб дав здоров’я нашому Олександру Семеновичу і його сім’ї. Він завжди допомагає простим людям і завжди на боці справедливості. Спасибі йому за все! », – ці слова простої сільської жінки найкраща нагорода народному обранцю.

По інформації представників фонду у Роздільнянському районі

Читайте також