Душевне тепло та сонячний настрій

Душевне тепло та сонячний настрій панували в наших серцях 3 березня , тому що Ви Олександре Семеновичу, подарували нам жінкам всієї Захарівщини черговий приємний подарунок, який залишив яскраві спогади і донині.
Цього разу це був чарівний виступ народних артистів України – братів Яремчуків. Відчуття святкового настрою кожної з нас тривав майже півтори години. Ми всі, як зачаровані слухали кожну пісню, що лунала зі сцени , а безпосередність та невимушеність артистів змушувала нас співати разом з ними. Хоча в залі і « яблуку не було де впасти» , але ми все ж таки відпочили душею і серцем.
Тому шановний Олександре Семеновичу, ми в черговий раз дякуємо Вам за ваше дбайливе ставлення, розуміння , сердечність,милосердя , якими наповнене ваше серце по відношенню до нас та наших родин. Нам дуже приємно постійно відчувати Вашу турботу та увагу.
Всі ми вдячні також за теплі слова вітань із ваших вуст на нашу адресу, які теж линули зі сцени в цей день та за сяйво різнокольорових хусток на згадку. Кожне слово було наповнене любов’ю та повагою до жінки , які линули від Вашого чистого та переповненого добра серця , а кожна з нас сприймала ці теплі слова на свою адресу.
Шановний Олександре Семеновичу,Бог нагородив Вас душевною красою, щирістю , добрим серцем – тож хай він і береже Вас всюди і завжди. А також посилає добро, родинне тепло, здоров’я та благополуччя. Бо саме завдяки Вашим старанням , відвертим відношенням – всі ми постійно відчуваємо підтримку, увагу та допомогу. А ми в свою чергу завжди цінуємо Вашу нелегку щоденну працю в ім’я людей.

З любов’ю та повагою
вдячні жінки Захарівщини.

Читайте також