Жінки 139-го округу вирушили у «Політ у ритмі танго».

Погодні умови не дозволили здійснити заплановану поїздку жінок 139-го виборчого округу в український театр напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня. Але народний депутат України Олександр Семенович Пресман запевнив милих дам, що поїздка не скасовується, а всього лише відкладається. І ось, як тільки встановилася гарна погода, була встановлена ​​і дата поїздки. 29 Березня жінки округу вирушили на чудовий спектакль Одеського музичного академічного театру імені Василя Василька «Політ у ритмі танго». У фойє театру їх зустрічав сам народний депутат і його помічники. Як завжди, зустріч пройшла дуже тепло: з дружніми рукостисканнями, обіймами і, навіть, поцілунками. Всі хотіли сфотографуватися на пам’ять з Олександром Семеновичем. Багато теплих слів подяки було вимовлено в той день. Але ось пролунав дзвінок, і глядачі зайняли свої місця в залі.

Перед початком вистави Олександр Семенович звернувся до жителям п’яти районів і міста Южне. Він побажав їм приємного перегляду і сказав, що п’ятого квітня, з благословення Владики Алексія, Архієпископа Балтського і Ананіївського в Ієрусалим летить група  представників  139-го виборчого округу. На них покладено почесну місію в цьому році доставити на територію округу Благодатний вогонь. Сьомого квітня вся команда народного депутата зустрічатиме святиню в Одеському аеропорту, щоб доправити частки Благодатного вогню в усі храми 139-го виборчого округу. «Я з вами не прощаюсь. Ми побачимося сьомого квітня в ніч Святої Пасхи», – сказав народний обранець. Олександр Семенович подякував артистам і керівництву театру за надану можливість долучитися до культури, яка вічна.

«Політ в ритмі танго» – новий жанр для глядачів 139-го виборчого округу – музично-пластична постанова відомого режисера і хореографа Тетяни Борисової. Дія спектаклю відбувається в аеропорту, де, як відомо, зустрічі і розставання, радість і біль. Місце, де прощаються з близькими, містом дитинства, мріями, першим коханням, але зустрічаються зі старими друзями, знаменитостями і навіть любов’ю всього життя. Головний герой вистави працює в аеропорту і захоплюється танго. Цю роль чудово виконав улюблений актор  Дмитро Цінковський. Він працює «в ритмі танго», він живе на сцені «в ритмі танго» і це прекрасно. Сьогодні глядачі почули чудову музику Астора П’яццолли, знамените танго Петра Лещенко «Скажіть чому», чудове аранжування «Кумпрансіти» і багато інших відомих мелодій. Глядачам хотілося, щоб спектакль якомога довше не закінчувався. Але ось фінальний танець акторів і в зал летять паперові літачки, які зустрічають бурхливими оплесками.

Поїздки жителів 139-го округу, які стали вже справжніми театралами, це завжди подія, завжди радість і чудовий настрій. Це завжди море емоцій, обмін думками, спілкування з друзями. Програма благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих» продовжить свою роботу !

Читайте також