Фонд «Творю добро» нагородив кращих за професією Степанівського навчально-виробничого комбінату.

25 квітня в Степанівському НВК Роздільнянського району пройшов традиційний конкурс «Кращий за професією». В ньому прийняли участь курсанти НВК – випускники шкіл Роздільнянського району.     Між собою змагались представники професії водія в категоріях В та С. А також представники професії перукаря та оператори комп’ютерного набору. Степанівський НВК має свої славні традиції. За ці роки тисячі школярів старших класів, без відриву від навчання, здобули тут різні професії. Для багатьох ці знання стали основою подальшого вибору трудової діяльності.
Олександр Пресман та його благодійний фонд «Творю добро» опікується всіма учбовими закладами на території 139-го виборчого округу. Тож Степанівський навчально – виробничий комбінат також в полі зору народного обранця. Він дуже поважає як керівника цього закладу Будніченко Людмилу Петрівну, що вже кілька десятків років очолює НВК, так и дружний педагогічний колектив викладачів та майстрів виробничого виховання. Тож сьогодні від благодійного фонду «Творю добро», в підтримку переможців конкурсу, був забезпечений призовий фонд.
     Голова громадської приймальні народного депутата Олександра Пресмана в Роздільнянському районі Галина Нагорняк передала вітання від народного депутата всім присутнім та вручила нагороди и подарунки переможцям.

Читайте також