Благодійний фонд «Творю добро»: завжди поруч з вами.

–     Після зимового затишшя  активізувалася робота, як кажуть, по всіх фронтах.  Не тільки в полях загуркотіли трактори, а на автошляхах Захарівського району з’явився новий потужний грейдер.
Поки вирішується питання ремонту доріг на всіх рівнях, голова Захарівської РДА  Ігор Стебловський звернувся за допомогою до народного депутата України Олександра Пресмана і депутата Одеської обласної ради Микити Кузькевича. Чекати довго не довелося
Грейдер буде працювати на території всіх сільських рад, щоб, де це є технічно можливим, знищені часом, снігом і вантажівками дороги зробити проїзними.

  –    Народний депутат України  вже багато років співпрацює з адміністрацією і батьківським комітетом школи села Олександрівка Лиманського району. В рамках даної співпраці в школі вдалося провести повну заміну старих вікон на нові склопакети. Школярі Олександрівки  щорічно стають учасниками відомої в Україні програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» –  «Канікули з Пресманом».
Черговий подарунок від народного обранця Олександрівська школа отримала  під час батьківських зборів одного з класів 18 квітня цього року. Це новий багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер).

–    У місті Южне пройшов фестиваль молодих фахівців «Педагогічна надія Южного». .Свої таланти демонстрували представниці всіх педагогічних колективів міста.
Всі шість учасниць фестивалю, який відбувся за підтримки благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро», отримали дипломи, квіти та цінні подарунки, а також запрошення на морську прогулянку до Одеси, яке було прийняте  конкурсантками  і глядачами фестивалю бурхливими оплесками. Відпочинок на катамарані «Хаджибей»  вже не перше літо  стає чудовим  подарунком від народного депутата України Олександра Пресмана всім жителям 139-го виборчого округу.

 –  Територія Меморіалу 412-ї  батареї давно стала святим місцем для кожного жителя регіону.  Адже саме тут в ніч на 25 серпня 1941 року 250 донецьких шахтарів зупинили наступ фашистів на Одесу і загинули смертю хоробрих.

  21 квітня небайдужі мешканці вулиці Сонячна селища Чорноморське Лиманського району взяли участь у висадці 250 молодих саджанців. Дуже скоро там з’явиться красивий парк, який напевно, стане улюбленим місцем для прогулянок і відпочинку місцевих жителів.
Ініціативу жителів селища Чорноморське підтримали  народний депутат України Олександр Пресман, його команда та благодійний фонд  «Творю добро». У висадці молодих саджанців брали участь навіть діти.
На території меморіалу  працювала польова кухня, тож учасників суботника пригостили смачним частуванням. Такі суботники на території селища Чорноморське стали  вже щорічними.

– Під час свого робочого візиту до Захарівського  району  керівник благодійного фонду Олександра Пресмана. «Творю добро», депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевіч вручив  сучасні швейні машинки для Затишанського НВК. На цих сучасних агрегатах учениці  опановуватимуть ази майстерності швачок.

Як підкреслив Микита Кузькевич, виступаючи перед старшокласниками: «Всі данні народним депутатом України Олександром Пресманом обіцянки виконуються. Ці швейні машинки – одна з таких обіцянок».

Також депутат облради і помічник народного депутата розповів учням, що Олександр Пресман домігся виділення фінансування з держбюджету на будівництво біля Затишанської школи нового сучасного стадіону з полем для міні-футболу, волейболу та комплексом тренажерів.
У грудні минулого року, під час відкриття після капітальної реконструкції дитячого садка в Затишші, керівник  БФ Олександра Пресмана «Творю добро» Микита Кузькевіч вручив керівництву дитячого закладу  в подарунок сертифікат на 10 тисяч гривень. За ці гроші для дітей придбали необхідний посуд (чашки, тарілки, салатники), електробойлер для нагріву води, красиві жалюзі на вікна і різні необхідні дрібниці. Малюки з величезним задоволенням їдять з гарних, яскравих тарілок і хором дякують за турботу про них.

  –    Під час одного з візитів в Захарівський  район  головний лікар Перехрестівської сільської  амбулаторії Володимир Возіян   попросив народного обранця  допомогти з придбанням електробойлера, бо старий вийшов з ладу і ремонту не підлягав. Виконуючи обіцянку народного депутата України, керівник  БФ «Творю добро», депутат Одеської облради Микита Кузькевіч привіз до Перехрестівської амбулаторії обіцяний водонагрівач.

–    В смт Велика Михайлівка, на день річниці Чорнобильської катастрофи, благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» прийняв участь в вшануванні ліквідаторів аварії на ЧАЕС. 35 ліквідаторів та 2 вдови ліквідаторів одержали грошову підтримку , що її вручила голова громадської приймальні Олександра Пресмана в Великомихайлівському районі Валентина Гамар.

–  Також БФ «Творю добро» привітав  двох ювілярок з категорії «діти війни», що також є шановними активістками громадського життя району та ветеранами праці.  З 75-річчям благодійний фонд «Творю добро»  привітав Тетяну Корбан, а з 80-річчям – Евгенію Поліщук. Помічник народного депутата не тільки привітала ювілярок, а ще вручила подарунки та премії на честь славних ювілеїв.

–  25 членів  Великомихайлівської збірної з різних видів спорту з представників місцевого самоврядування (депутатський корпус) прийме участь в спортивних змаганнях в місті Овідіополь. Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» забезпечив спортсменів безкоштовним  харчуванням.

 –    18 дітей з Великомихайлівського району  з вадами опорно-рухового апарату за допомогою благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» були направлені на лікування до санаторію «Люстдорф».

–    В смт Велика Михайлівка продовжує роботу соціальна перукарня. Два перукаря обслуговують учнів чотирьох шкіл. Послуги перукаря для школярів безкоштовні та фінансуються благодійним фондом Олександра Пресмана «Творю добро».

Безкоштовна перукарня працює  також у учбових закладах Роздільнянського району.

–   В селі Кучурган Роздільнянського району допомогу від фонду Олександра Пресмана «Творю добро» отримали молоді спортсмени – волейболісти Кучурганської ЗОШ.

–    Поздоровлення з золотою річницею весілля  –  50-річчям подружнього життя отримали шановні ветерани праці з села Кучурган Роздільнянскього району. Їм вручили вітальну листівку від народного депутата України Олександра Пресмана та пам’ятний подарунок.

–  Допомогу самотній людині  у відновленні документів (паспорту) надали помічники народного депутата України Олександра Пресмана. Чоловік багато разів звертався в різні установи, але тільки представники команди народного обранця  надали людині дієву допомогу. Сьогодні, за підтримки благодійного фонду «Творю добро», проводяться заходи з надання чоловіку статусу інваліда та пенсії за станом здоров’я.

–  Кучурганський будинок культури отримав фінансову допомогу від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» для проведення святкових заходів до Дня пам’яті та примирення 8 травня та дня Перемоги в другій світовій війні 9 травня.

Читайте також