Ніхто не забутий, ніщо не забуто.

У 139-ому виборчому окрузі сьогодні залишилося всього 97 ветеранів Великої Вітчизняної війни. 8 травня, в День пам’яті і примирення, та 9 травня, в День Перемоги у Другій світовій війні, кожного з цих заслужених людей відвідали помічники народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Вони передали героям привітання від Олександра Семеновича з найсвітлішим весняним святом і вручили адресні премії від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
У п’яти районах Одеської області і в місті Южне працівники громадських приймалень народного обранця взяли участь в траурних мітингах та покладанні квітів до могил загиблих воїнів.
«Сьогодні в Лиманському районі святкували День Перемоги і наша команда взяла участь у привітанні ветеранів ВВв сіл Фонтанки, Крижанівки, Нової Дофінівки, Красносілки і Чорноморського. Ми передали ветеранам адресні премії та поздоровлення від народного депутата України Олександра Пресмана, побажали здоров’я, благополуччя і зустріти з ними 100 – ту річницю Перемоги. Ми завжди будемо пам’ятати ваш героїчний подвиг, дорогі наші! », – розповів помічник народного депутата в Лиманському районі Сергій Щербич.
У селі Чорноморське була організована виставка військової техніки часів ВВв де всі бажаючі могли сфотографуватися. Ветерани були урочисто доставлені на цій техніці на мітинг і покладання квітів, які пройшли на меморіалі 412-ї батареї.
У Великомихайлівському, Роздільнянському, Захарівському та Біляївському районах також були проведені мітинги та святкові концерти, на яких виконували пісні воєнних років. По закінченню концерту всіх чекала польова кухня з солдатською кашею і бойові сто грам.
У Роздільнянському районі проживають 22 ветерани ВВв. Семеро з них у місті Роздільна. На урочистостях з дня Перемоги змогли бути присутні тільки двоє учасників бойових дій – Нерознак Іван Васильович та Бубнов Іван Кирейович. Вони прийняли участь у покладанні квітів до могил загиблих та в траурній ході по Алеї Слави.
На траурному мітингу, що пройшов на центральній площі міста, ветеранів та всіх присутніх зі святом Перемоги привітала керівник громадської приймальні народного депутата України Олександра Пресмана у Роздільнянському районі Галина Нагорняк. Вона передала щирі вітання та найкращі побажання від народного обранця жителям міста. «Дуже тяжко усвідомлювати, що з кожним роком наші ветерани, справжні учасники та свідки подій Великої Вітчизняної війни, назавжди ідуть у вічність. Ми,їх нащадки, маємо завжди пам’ятати про їх безсмертний подвиг, поважати та піклуватись цими поважними людьми. Олександр Семенович Пресман ніколи не забуває про наших ветеранів. І не тільки в святкові дні, а повсякчас. Він завжди допомагає у вирішенні їх проблем. А сьогодні кожному ветерану ВВв 139-го виборчого округу народний депутат передає своє щире вітання та адресну премію, яка особисто вручена кожному ветерану. Олександр Семенович щиро бажає нашим героям міцного здоров’я та довгих років життя!»,- сказала пані Галина. Присутні зустріли ці слова оплесками.
У Роздільнянському районі окремий мітинг пройшов і в смт Лиманське, та в селі Кучурган .
У селищі Лиманське Роздільнянського району урочистості з нагоди 73-ї річниці з Дня Перемоги відбулися 9 травня біля пам’ятника героям Великої Вітчизняної війни.
У нинішньому році в урочистостях з нагоди Дня Перемоги змогли взяти участь тільки два ветерана- фронтовика. Їм були вручені вітальні листівки та адресні премії від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Ветеранів, від імені народного депутата України, привітав його помічник Антон Муравенко.
«Прийти в День Перемоги на Алею Слави, віддати честь справжнім героям, які захищали нашу Батьківщину – це і є патріотизм.
Нехай в кожному з нас живе Прапор Перемоги, який ми, молодь, пронесемо через сторіччя », – сказав Антон Муравенко у виступі перед жителями селища Лиманське.
В цей же день помічники народного депутата України Олександра Пресмана Антон Муравенко і Марина Орлова відвідали на дому і привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, які, за станом здоров’я, не змогли взяти участь у святкових заходах з нагоди 73-ї річниці Дня Перемоги в селищі Лиманське.
Як стало відомо, в честь Дня Перемоги фонд «Творю добро» надав допомогу і нинішнім захисникам України. Місцевій прикордонній заставі переданий бойлер і кабінка для душа.
Не залишилось без подарунка і селище Лиманське. Голові місцевої селищної ради передано для нужд громади дві нові бензопили.
73-й річниці Дня Перемоги в селі Кучурган Роздільнянського району присвятили безліч заходів. Це і автопробіг вулицями села, і мітинг-реквієм, а також концерт в честь ветеранів-фронтовиків. На площі біля сільського Палацу культури звучали вірші та пісні на тему Великої Перемоги.
«Ми повинні шанувати пам’ять і піклуватись, поважати тих, хто завоював для нас цю Велику Перемогу, не повинні забувати про героїв Великої Вітчизняної війни.
Хочу передати вам вітання з Днем Перемоги від народного депутата України Олександра Пресмана », – сказав у своєму виступі депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов. Його попросили передати слова подяки народному депутату України Олександру Пресману за сприяння в капітальному ремонті дороги Лиманське – Кучурган.

Ігор Іоганов передав директору сільського Палацу культури сертифікат на покупку ноутбука. Це подарунок від Благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
Чествовали ветеранів і в селах Егорівської сільської ради. Про це розповів помічник народного депутата України Олександра Пресмана Артем Табалов: «Святкував День Великої Перемоги в оточенні рідної Егорівської громади. Так зворушливо бачити в наші дні, коли свідків гіркої історії стає все менше серед нас, вдячність і патріотизм у серця діток. “Свято зі сльозами на очах”, після всього побаченого сьогодні, я впевнений, буде жити ще дуже довго.
Залишок дня провів вітаючи бойових ветеранів – фронтовиків Бевза Володимира Євдокимовича, Синюкова Віктора Тимофійовича, Тоня Тимофія Івановича. Висловлюю від їх імені та від себе величезну подяку Благодійному фонду Олександра Пресмана “Творю Добро”, за передані цінні подарунки та за ту опіку і увагу, яку він постійно приділяємо героям, які захистили нашу землю від загарбника».
В селищі Шевченко-3, яке територіально входить до складу Суворовського району Одеси, сьогодні живуть три ветерана, вік яких перевищив позначку 90 років, а також одна ув’язнена нацистського концтабору.

Щоб побажати ветеранам- фронтовикам міцного здоров’я та довголіття, з ними особисто зустрівся помічник народного депутата України Олександра Пресмана Антон Муравенко, глава СОН селища Шевченко-3 Тетяна Нетід, глава місцевої ветеранської організації Валентина Плужникова і секретар СОН селища Шевченко-3 Ірина Требунська.

Помічник народного депутата України Олександра Пресмана Антон Муравенко вручив усім ветеранам квіти, вітальну листівку і адресну премію від Благодійного фонду «Творю Добро».
Ветерани попросили передати народному обранцю щирі слова подяки. «Спасибі, що пам’ятаєте нас, завжди допомагаєте, коли ми звертаємося. Дай Бог Вам здоров’я. Бережіть себе, бережіть все, що є у вашому житті».
Вони попросили докласти всіх зусиль для збереження пам’яті про полеглих у боях з фашистами героїв.
Їх подвиг безсмертний! Пам’ять про них вічна!

Читайте також