Фонд “Творю добро” завжди поряд з дітьми.

24 травня в дитячому садку №4 «Ромашка», що в місті Роздільна, пройшов традиційний конкурс «Родина року». Керівництво закладу запросило на цей цікавий захід представників фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
В цікавому змаганні прийняли участь три родини, чиї дітки є вихованцями чудового дитячого дошкільного закладу «Ромашка». Глядачів та вболівальників чекало справжнє шоу з багатьма конкурсами та талановитими художніми номерами.
Після визначення переможця помічник народного депутата Галина Нагорняк привітала учасників конкурсу , та передала кожній родині конкурсантів від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» цінні подарунки. А ще запросила конкурсантів та співробітників «Ромашки» на цікаву морську прогулянку на катамарані «Хаджибей». Сезон морських подорожей для мешканців 139-го виборчого округу в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих» планується розпочати вже на початку червня. Завідуюча дитячим садком Ловченко Олена Анатоліївна подякувала народному депутату за його постійну поміч та підтримку дошкільного закладу та його колективу.

Читайте також