Останній дзвоник з фондом “Творю добро”

У Мар’янівському  НВК від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» помічник депутата Микита Кузькевич вручив керівництву школи сертифікат на  придбання посуду для шкільної їдальні і передав дітям запрошення народного обранця взяти участь в щорічній улюбленій програмі фонду «Канікули з Пресманом». Колектив школи запросили стати учасниками програми «Канікули з Пресманом для дорослих».
В цей же день, під час візиту в Перехрестівський НВК Микита Кузькевич вручив директору школи Валентині Грицюты обіцяний подарунок – нову сучасну швейну машинку для проведення уроків праці для дівчаток. Пані Валентина подякувала члену команди Олександра Пресмана за подарунок і попросила передати велику подяку від дітей та   батьків народному обранцю за його постійну турботу, за своєчасні і потрібні подарунки.
Учні Перехрестівського НВК, так само, стануть влітку учасниками програми «Канікули з Пресманом». А колектив школи чекає морська подорож в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих». Обидві програми стартують вже на початку червня.
Школярів та їхніх викладачів чекає ще один приємний сюрприз. Повним ходом йдуть ремонтні роботи ділянки дороги, яка веде до Перехрестівського НВК. Завдяки сприянню команди народного депутата з обласного бюджету були виділені необхідні кошти на ремонт дорожнього покриття. Голова Перехрестівськоъ  сільської ради Василь Іванович Грекуляк подякував за постійну підтримку Перехрестівської громади. Питання доріг надзвичайно важливе для жителів села, як і для всього регіону.
У селищі Захарівка депутат Одеської обласної ради відвідав місцевий дитячий садок. Від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» дошкільній установі презентували тример – кущоріз. «Це дуже потрібний і своєчасний подарунок. Адже влітку треба дуже ретельно стежити, щоб діти не дихали пилком шкідливих рослин, зокрема амброзії.», – зазначила завідуюча ДДУ Ольга Маковська. Пані Ольга попросила передати велику подяку від малюків і їх батьків народному депутату України Олександру Семеновичу Пресману  за турботу і увагу до потреб дошкільних установ.
Колектив Захарівського ДДУ також  був запрошений до участі в програмі «Канікули з Пресманом для дорослих».

Читайте також