Разом з фондом “Творю добро” Южний відсвяткував День хіміка.

«У цей день ми трохи « похімічим » разом», – пожартував у своєму інтерв’ю народний депутат України Олександр Пресман. Він відсвяткував професійне свято працівників містоутворюючого підприємства разом з жителями міста Южний. Одеському припортовому заводу виповнилося 40 років. І нехай сьогодні підприємство переживає не найкращі часи, але славний ювілей прийшли відзначити не тільки його співробітники, але й всі южненці та гості міста.
Програма святкування Дня хіміка була насиченою. Конкурси, вікторини, розваги для дітей і дорослих нікому не давали нудьгувати . Увечері на центральній площі виступали самодіяльні творчі колективи міста. Їх приймали дуже тепло. У місті багато уваги приділяють розвитку творчих колективів та молодіжного спорту.
Подарунком від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» южненцям до славного ювілею ОПЗ і професійного свята його співробітників став виступ улюбленої народної артистки України співачки Ірини Білик. Її чудовий концерт став родзинкою свята. На центральній площі міста зібралося більше 7 000 глядачів. Площа просто не змогла вмістити таку кількість бажаючих почути улюблені хіти у виконанні чудової актриси.
Олександр Семенович привітав жителів міста з подвійним святом. «Сьогодні я хочу всіх привітати з прекрасним святом Трійці. Хочу побажати всім нам Божого благословення. Одеському припортовому заводу бажаю працювати 365 днів на рік та 24 години на добу », – сказав, народний обранець.
Ірину Білик пов’язує з Олександром Семеновичем багаторічна дружба. Вона частий гість на багатьох заходах, які організовує благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». Сьогодні Ірина назвала народного обранця чудовою людиною, і подякувала за можливість виступити перед жителями міста Южний. Вона пообіцяла найближчим часом повернутися в місто Южний, і виступити з великою шоу – програмою.
Прекрасний виступ улюбленої співачки нікого не залишив байдужим. Люди підспівували, танцювали, підтримували Ірину оплесками. Деякі примудрилися зробити «селфі» зі співачкою прямо на сцені. Багато було бажаючих сфотографуватися і з народним депутатом України Олександром Пресманом. А ще більше бажали просто поспілкуватися, подякувати за прекрасний подарунок, почути у відповідь добрі слова.
В цей же день Олександр Пресман провів ряд робочих зустрічей з творчими колективами міста. Але це вже інша історія…

Читайте також