Олександр Пресман провів робочі зустрічі з колективами міста Южне.

27 травня, в місті Южне подвійне свято. Южненці відзначають православне свято Святої Трійці і професійне свято – День хіміка. Для жителів Южного цей день пов’язаний з 40-річчям їх містоутворюючого підприємства – Одеського припортового заводу, який сьогодні переживає складні часи.
Привітати жителів Южного та відсвяткувати з ними урочисту подію прибув народний депутат України Олександр  Пресман зі своєю командою. В цей же день Олександр Семенович провів кілька робочих зустрічей, на яких обговорювалися багато термінових проблеми. 

У місцевому Палаці культури народний депутат зустрівся з народним хором «Берегиня». Талановитий колектив щойно повернувся з Еко Фесту, який проходив в Коблево.  Хор «Берегиня» зайняв на фестивалі перше місце, а група «Чорномор» взяла Гран-прі. Допомогу в поїздці на фестиваль надав благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». На зустріч з народним депутатом артисти народного колективу прийшли в сценічних костюмах. Сьогодні члени хорового колективу звернулися до Олександра Семеновича з проханням допомогти з транспортом для поїздок на концерти. «Якщо колектив не буде виступати, то швидко втратить свою професійну кваліфікацію і просто зникне», – кажуть члени «Берегині». «2 червня нас запросили в Чорнобаївку Херсонської області. Нас чекають і в Сорочинцях на ярмарок. Кажуть, що без одеситів це не ярмарок. Ми там були вже 9 разів і завжди  привозили Гран-прі, або займали перше місце. Але є проблема – транспорт », – підкреслила учасниця хору Тетяна Базан.

Олександр Пресман і його благодійний фонд завжди підтримує народні самодіяльні колективи, розуміючи всю необхідність і важливість розвитку народних талантів. «Це ті заслужені, шановні люди, які все життя присвятили народній творчості. Я прекрасно розумію, що сьогодні їм потрібно приділити більше уваги. І я обов’язково допоможу їм в їх творчих починаннях. Це дійсно народний колектив і, найголовніше, вони всією душею віддані своєму місту Южне і тій пісні, яку вони з добром та миром несуть людям », – вважає народний депутат.
Він попросив керівників «Берегині» скласти для нього чіткий графік поїздок колективу і зобов’язався придбати бензин. Вирішення питання з наданням автотранспорту бере на себе місцеве керівництво. Це діловий конструктивний підхід до вирішення проблеми. Люди задоволені. В знак вдячності вони заспівали народному депутату «Многая літа».
З   проблемою зіткнувся і наступний колектив, який прийшов на зустріч з народним обранцем. Студія «Позитив» готується до участі у чемпіонаті сучасної хореографії, який проходитиме в Болгарії. Танцюристи пройшли вибірковий тур в Одесі. Тепер мають можливість виступити на престижному турнірі за кордоном. На змагання має поїхати 12 дітей. Проте внесок з однієї особи 250 євро.

«Це прекрасний досвід для дітей в плані розвитку. Це дуже престижний фестиваль високого рівня, де молодь зможе представляти своє місто в інший країні. В цьому році нам вперше випала така честь. Ми дуже переживаємо і сподіваємося приїхати з гідним результатом, з нагородами»- розповіла хореограф студії сучасного спортивного танцю« Позитив» Юлія Білоус. Цей колектив також чекає на допомогу від Олександра Пресмана.
Спортивний клуб «Кемпо» звернувся до Олександра Семеновича з проханням  продовжити допомагати в організації змагань та участі в чемпіонатах. Кікбоксери з міста Южне вже неодноразово доводили, що є кращими не тільки на рівні країні. Спортсмени готуються до Кубка світу, який буде проходити в Італії у вересні цього року. Від клубу «Кемпо» є 10 претендентів на участь у цих змаганнях. Проте, через нестачу коштів, поїдуть лише п`ятеро кікбоксерів.
«Футбол і кікбоксинг, це ті види спорту, які допомагають не тільки забрати дітей з вулиці, врятувати їх від згубного впливу телевізора або інтернету, але й сприяти їх всебічному розвитку», – упевнений Президент Федерації футболу в Одеській області, народний депутат України Олександр Пресман .
Голова профспілкового комітету Одеського припортового заводу Володимир Дрібнохід зазначив, що в умовах, коли підприємство практично зупинило роботу  і немає грошей на фінансування різних, в тому числі  спортивних,  програм   на допомогу приходять небайдужі люди. «Якщо страховкою для всіх нас в цей складний кризовий час, нашим надійним другом буде Олександр Пресман – у нас все буде добре. Тоді ми з упевненістю зможемо дивитися в майбутнє », – підкреслив представник ОПЗ.
Головний тренер спортивного клубу Олег Барков дуже вдячний Олександру Семеновичу за допомогу і підтримку. «Олександр Семенович завжди йде нам назустріч. Уже кілька турнірів «на виїзді» було проведено з його допомогою. У минулому році ми провели Різдвяний турнір в грудні на Кубок Пресмана. Крім цього проводили чемпіонат Одеської області в Южному  так само за участю благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». В цьому році ми сподіваємося поїхати на чемпіонат до Італії на Кубок світу. Рівень підготовки наших спортсменів це цілком дозволяє. Крім того, наш клуб планує взяти участь в змаганнях на Кубок України і Кубок Одеської області. А в грудні пройде Кубок Пресмана -2 », – поділився планами пан Олег.

Колектив бального танців «Мрія» планує  провести турнір «Yuzhny Dance Festival – 2018» на базі міста. Окрім танцівників з різних областей України, до участі планують долучитись  спортсмени з Польщі, Ізраїлю, Турції, Вірменії та Узбекістану.
У 2017 році такий турнір вже проводився в Южному. Спільно з благодійним фондом «Творю добро» Олександр Пресман виступив меценатом цього заходу, виділивши організаторам 50 000 грн. У цьому році Міністерство спорту України планує провести в Южному Кубок України з 10 танців в категорії  « Юніори-1».
«Це означає, що до нас на змагання їдуть команди з усіх областей України. . Ми дуже хочемо виграти цей Кубок, тому що наші діти того варті. Ми не змогли виграти Чемпіонат України, який проходив в Західній Україні з 5 танців. І залишилися на другому місці. Тепер ми дуже хочемо підготуватися і бути в найкращій формі. Бюджет турніру становить величезну суму. Тому я шукаю партнерів, спонсорів, меценатів та всіх, бажаючих взяти участь, запрошую до співпраці. Олександр Семенович Пресман з його благодійним фондом «Творю добро» в минулий раз активно брав участь в нашому заході. Турнір висвітлювався в прямому ефірі і до сих пір є на Ютюбі, його переглядає дуже багато людей. Тоді  дуже багато було подарунків дітям: майстер-класи, грошові подарунки за призові місця », – розповіла керівник колективу бального танцю« Мрія »Сніжана Слєсаренко.
Про своє спілкування з творчими колективами міста Южне  Олександр Пресман в своєму інтерв’ю сказав: «Це була досить активна зустріч і наше, вже друге, велике співробітництво. Ми плануємо ще одну зустріч, де вже остаточно визначимося з тими моментами, які буде брати на себе фонд «Творю добро» Олександра Пресмана ».
Зустріч відбувалась під час святкування Дня хіміка. Одразу, по завершенню зустрічі, Олександр Пресман вирушив на площу Перемоги вітати хіміків з професійним святом. «Сьогодні я хочу всіх привітати з прекрасним святом Трійці. Хочу побажати всім нам Божого Благословення. А припортовий заводу працювати 365 днів на рік та 24 години на добу. Тому що продукція Припортового заводу найякісніша і затребувана сьогодні в Європі », – сказав Олександр Семенович.
Головним подарунком від народного депутата для заводчан та мешканців  міста став концерт народної артистки України Ірини Білик..

Читайте також