Допомогти медикам села.

В Амбулаторії сімейної медицини села Олександрівка Лиманського району завжди багато пацієнтів. Адже там працюють кваліфіковані спеціалісти. Співробітники медичного закладу вже не перший рік співпрацюють з народним депутатом України Олександром Пресманом та його благодійним фондом «Творю добро».
До Олександра Семеновича медпрацівники завжди звертаються зі своїми негараздами, бо впевнені, що народний обранець допоможе. Ось і зараз благодійний фонд прийшов на допомогу у вирішенні нагальної проблеми з питною водою.
«Необхідні були технічні розрахунки, тож фонд Олександра Пресмана «Творю добро» виділив необхідне фінансування на їх виготовлення. Далі буде розроблений технічний проект на підключення амбулаторії сімейної медицини села до центральної водопровідної мережі.
Необхідне фінансування від благодійного фонду «Творю добро» передав керівникам медичної установи села Олександрівка помічник народного депутата України Олександра Пресмана Сергій Щербич.
Медики села також запрошені, з нагоди свого професійного свята Дня медичного працівника, прийняти участь в морській прогулянці на катамарані «Хаджибей» в рамках програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих».

Читайте також