Завершився перший тиждень «Канікул з Пресманом».

Перший тиждень літніх шкільних канікул пролетів дуже швидко. Адже ці канікули школярі 139-го виборчого округу традиційно провели з улюбленою програмою «Канікули з Пресманом», яка вже сьомий рік працює в п’яти районах Одеської області і місті Южне. Тільки в перший тиждень роботи учасниками програми вже стало 255 дітей. А всього за три місяці роботи програми їх кількість має перевищити 2000 осіб.
Програма «Канікули з Пресманом» почала свою роботу з 4 червня. ЇЇ відкрили школярі з сіл Холодна Балка Біляївського району, Онилове і Новозаріцьке Захарівського району.
«Діти були в захваті. Більшість з них стали учасниками програми «Канікули з Пресманом» вперше в житті. Популярність програми, яка багато років працює в 139 -ому виборчому окрузі, стрімко зростає », – розповів помічник народного депутата України Олександра Пресмана Антон Муравенко. Помічник народного обранця завжди зустрічає дітлахів в Одесі та супроводжує під час розваг. А з найменшими навіть катається на атракціонах, щоб малеча не боялась, а педагоги та батьки не хвилювались.
5 червня, в рамках програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом» до Одеси завітали школярі з села Олександрівка Лиманського району. А також учні Великомихайлівського НВК. Їх чекали чудові розваги: атракціони Луна-парку та цікаві сеанси в кінотеатрі 5Д. Діти добре розважились та відпочили, отримали масу позитивних емоцій та незабутніх вражень.
«Щирі слова подяки від дітей, які отримали масу позитивних емоцій. Від батьків, за надану можливість урізноманітнити літні канікули. Від адміністрації школи за постійне співробітництво », – зазначила співробітник закладу освіти села Олександрівка Тетяна Піндак.
6 червня учасниками «Канікул з Пресманом» стала велика група школярів з Роздільнянського району. Тридцять дітей з села Яківлівка, п’ятнадцять з Марковки та стільки ж з села Гаївка вирушили до Одеси на автобусах у супроводі класних керівників. А ще 10 дітей вихователів дитячого дошкільного закладу «Ромашка» з міста Роздільна, в супроводі батьків, поїхали до Одеси залізничним транспортом. До цього в «Канікулах з Пресманом» приймали участь діти тільки шкільного віку. І ось до програми долучились дошкільнята, бо найменшому «мандрівникові» тільки виповнилось 4 рочки. Діти дуже добре провели час на атракціонах Луна-парку та в кінотеатрі 5Д. А малеча теж розважалась під наглядом батьків та мала від цього велику втіху. Цей день для багатьох став незабутнім.
«Ми дуже вдячні нашому народному депутату та його чудовій програмі для дітей. Наші діти вже так звикли, що влітку, а інколи й взимку, відпочивають з «Канікулами з Пресманом», що навіть не сумніваються: як тільки почнуться канікули, будуть подорожувати знову і знову. Велике спасибі нашому народному депутату Олександру Семеновичу Пресману. Тільки людина з великим серцем могла подарувати дітям таку чудову програму та підтримувати її стільки років»,- ділилися враженнями батьки дітей.
7 червня до Одеси вирушили школярі з села Іллінка Біляївського району. Їх також зустрів помічник народного депутата України Олександра Пресмана Антон Муравенко та запросив до чудових розваг. Діти досхочу розважились на атракціонах Луна – парку. Але найбільші емоції визвав перегляд фільмів в кінотеатрі 5Д. Для багатьох сільських школярів такий перегляд відбувся вперше в житті та справив велике враження.
8 червня Одесу відвідали школярики з Захарівського району. Учасниками програми стали діти з села Войничеве. Вони вже не перший рік приймають участь в цікавих поїздках. Тож за участь в програмі «Канікули з Пресманом» в школі проходить справжнє змагання. Цікаві розваги до вподоби усім. Хіба ж можна лишитись байдужим на сеансах в кінотеатрі, де демонструють фільм у форматі 5Д. А про чудові атракціони Луна-парку годі й говорити.
«Діти в захваті. Вони цілий рік мріють побувати на «Канікулах з Пресманом», навіть почали краще вчитись, щоб поїхати. А ще цієї поїздки дуже чекають дітки з малозабезпечених сімей. Для них це єдина можливість відпочити влітку та десь побувати. Ми дуже вдячні Олександру Семеновичу, що надає дітям таку можливість»,- розповіла педагог, яка супроводжувала групу з Захарівського району.
Учасниками програми «Канікули з Пресманом» щорічно стають тисячі дітей. Багато з них, з малозабезпечених і багатодітних сімей, завдяки цій програмі вперше в своєму житті побачили море і відпочивали в дні літніх канікул в Одесі.
Групи дітей з Великомихайлівського, Захарівського, Роздільнянського, Біляївського, Лиманського районів Одеської області і міста Южне прибуватимуть в Одесу щодня (з понеділка по п`ятницю) протягом усіх трьох місяців літніх канікул. У цьому році кількість учасників програми планують понад 2000 осіб. Всього ж за весь час існування «Канікул з Пресманом», а це сьомий рік, їх кількість становитиме понад 20 000.

Читайте також