Лиманський район: в селі Красносілка відкриють європейську школу, а в Котовці будують дитячий садок

Ударними темпами в селі Красносілка Лиманського району триває капітальний ремонт школи, а в селі Котовка Біляївського району будують новий дитячий садок, вихованцями якого стануть 120 дітей.
Роботи на цих об’єктах проконтролювали народний депутат України Олександр Пресман і депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевіч.
Про будівництво в селі Котовка дитячого садка місцеві жителі мріяли багато років. Тепер ця мрія стане реальністю.
«Ми не зупиняємося. За кошти державного, обласного та місцевого, сільської ради села Серпневого, бюджетів робимо все для того, щоб цей дитячий садочок був побудований.
Плани у нас грандіозні. Сподіваюся, що ми увійдемо в зиму з перекритим другим поверхом. Дитячий садок сьогодні потрібен, як ніколи. Це програма губернатора Одеської області Максима Степанова, який говорить про те, що в області повинні відкрити в дитячих дошкільних установах ще 3000 місць для малюків. І ось сьогодні 120 місць передбачені в новому дитячому садку в Біляївському районі.
Хочу сказати спасибі депутату Одеської обласної ради Дмитру Чапіру, бо це завдяки і його зусиллям будується цей дитячий садок », – підкреслив народний обранець.
Олександр Семенович задоволений і побаченим в школі села Красносілка. «Ремонт в школі почався ще тоді, коли тривав навчальний процес. Батьки і педагогічний колектив, які хочуть, щоб діти вчилися в світлих класах, поставилися до всіх питань з розумінням. Я впевнений, що нам ніщо не завадить вже на 1 вересня здати третій поверх навчального закладу, щоб діти зайшли в відремонтовану європейську школу ».
Олександр Пресман має намір звернутися з проханням до голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. «Якщо ми говоримо про сьогоднішню сучасну школу, то крім світлих класів повинен бути зроблений і фасад навчального закладу. Сподіваюся на підтримку в цьому питанні. У разі необхідності готовий звернутися до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, бо новий дитячий садок в селі Котовка і європейська школа в селі Красносілка мають стати прикрасою Одеської області »,- наголосив Олександр Семенович.
Народний депутат України розповів, що пам’ятає кожен день ремонту школи в селі  Красносілка. Він висловив подяку директору школи, голові об`єднаної громади та начальнику управління освіти.
Під час своєї чергової робочої поїздки народний депутат України Олександр Пресман відвідав і село Августівка Біляївського району. Він привітав місцевих жителів з Днем села.

Читайте також