Початок літа жителі Роздільнянського району відсвяткували у відкритому морі.

Завдяки популярній програмі «Канікули з Пресманом для дорослих» 200 жителів Роздільнянського району відсвяткували початок літа на катамарані «Хаджибей», у відкритому морі. Традиційна морська прогулянка вздовж узбережжя Одеси тривала три години.
Гарного відпочинку жителям Роздільнянського району побажав особисто народний депутат України Олександр Пресман. «Погода сьогодні була мінлива. Ви привезли до Одеси чудову погоду. Настало справжнє літо. Бажаю вам незабутнього відпочинку та гарного настрою », – сказав, звертаючись до учасників морської прогулянки, народний обранець. Він також привітав з днем ​​народження одну з учасниць морської прогулянки ..
Сьогодні учасниками програми «Канікули з Пресманом» стали воїни – інтернаціоналісти, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, педагоги району, учасники змагання «Родина року» та учні виробничого комбінату з села Степанівки. Разом зі своєю сім’єю на борту катамарана відпочив і депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов. «Нехай ця чудова поїздка нас ще більше зблизить. З погодою нам пощастило. Вранці в Одесі був дощ, а зараз прекрасна погода. Всім гарного настрою і з Днем друга Вас », – зазначив Ігор Юрійович .
Початок літа відзначили масовим купанням у відкритому морі.
Прогулянки на катамарані «Хаджибей» стали традиційними (щосуботи, на протязі всього літа. (инф. Взгляд из Одессы)

Читайте також