Народний депутат України Олександр Пресман та його БФ «Творю добро» привітали медичних працівників.

  1. Напередодні Дня медичного працівника, народний депутат України Олександр Семенович Пресман привітав медичних працівників 139-го виборчого округу. Свою поїздку Олександр Семенович почав із Великомихайлівського району, де в Будинку культури селища Велика Михайлівка зібралися медичні працівники з усього району.

Нинішній стан медицини народний обранець назвав «важкими часами» і побажав медичним працівникам пережити, так звані, реформи. «Я не голосував за медичну реформу. Для мене медична реформа- це людські умови праці для медиків, високі зарплати для тих, хто кожен день рятує життя людей. І людське ставлення до цієї великої професії.»,- сказав Олександр Семенович у своєму привітанні.
Медичних працівників Великомихайлівського району привітав і голова благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро», депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевіч. Він передав керівництву лікарні сертифікат на покупку нової оргтехніки для потреб медичної установи: ноутбука і МФУ. Медичні працівники Великомихайлівського району були запрошені, в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих», відпочити на катамарані «Хаджибей».


У слові-відповіді народному обранцеві та його помічнику подякував головний лікар Великомихайлівської ЦРЛ Антощук Іван Васильович. Він сказав: «Спасибі нашому народному депутату Олександру Пресману і депутату Одеської обласної ради Микиті Кузькевичу за їх допомогу. Фонд Олександра Пресмана «Творю добро» допомагає ремонтувати приміщення медичних установ в районі, купувати медичне обладнання, ліки і таке інше ». Іван Васильович привітав колег з професійним святом: «Зараз всім важко, але сьогодні наше свято. Я хочу сказати велике спасибі всім лікарям, медичним сестрам, фельдшерам, молодшим медичним працівникам за їх відданість професії, за роботу, яку вони щодня роблять на благо наших людей ».

З нагоди професійного свята медиків в приміщенні Захарівського районного Палацу культури відбулися урочисті збори. Медиків чекала не тільки цікава культурна програма, а й багато добрих побажань, нагород, подарунків.
Народний депутат України Олександр Пресман запевнив, що буде відстоювати права кожного медика на території 139-го виборчого округу.
«Я бачу в цьому залі дуже багато мудрих людей. На ваших плечах створювалася і працює сьогодні медицина Захарівського району. Хочу сказати Вам величезне спасибі за Ваш багаторічний труд і відданість професії. Спасибі ветеранам – медикам за те, що передають свій досвід молодшому поколінню », – підкреслив народний депутат України.
А ще медичні працівники отримали від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» 15 нових тонометрів, п’ять з яких залишаться в Захарівській лікарні, а решту передадуть сільським амбулаторіям. Подарунок був зустрінутий з великим піднесенням, адже тонометрів завжди не вистачає, особливо на ділянках. Подарунок отримали сьогодні і працівники «Швидкої медичної допомоги» району. Їм подарували електрочайник, щоб під час чергування мали змогу випити ароматного чайку.
А ще Олександр Семенович пообіцяв, що дуже скоро медичні працівники відправляться в захоплюючу подорож до столиці нашої Батьківщини, де зможуть відвідати Києво-Печерську лавру іі заповідник Межигір’я. «Ми вас чекаємо на всіх наших заходах. Медики працюють фактично в цілодобовому режимі, тому нинішня подорож- це поїздка вихідного дня », – сказав народний депутат. Поїздкою вихідного дня і ще одним подарунком стане для медичних працівників і подорож на катамарані «Хаджибей» уздовж узбережжя Одеси. Цю поїздку медики Захарівського району здійснять в рамках програми БФ «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих» 16 червня.
З професійним святом медиків Захарівського району привітав і депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевіч. «У будь-який час доби ви готові відправитися в будь-яку точку Захарівського району, щоб врятувати життя людини. З нашими дорогами- це не так легко. Величезне спасибі за вашу працю », – сказав Микита Дмитрович.

У Роздільнянському районі на урочистих зборах на честь Дня медичного працівника медики отримували не тільки букети квітів і грамоти. Багато подарунків підготував для медичних працівників і благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро»: листівки з побажаннями від народного депутата України Олександра Пресмана, запрошення стати учасниками програми «Канікули з Пресманом для дорослих» та прийняти участь в морській прогулянці на катамарані «Хаджибей».
А ще, 95 кращим медичним працівникам Роздільнянського району від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» були вручені грошовий премії.
Одну особливу премію в цей день народний обранець вручив переможниці «Одеського обласного конкурсу медичних сестер – 2018», медичній сестрі поліклінічного відділення КП «Роздільнянська ЦРЛ» Юлії Багацькій, яка посіла перше місце в цьому конкурсі. Це був п’ятнадцятий ювілейний обласний конкурс. Роздільнянський район 14 разів брав участь в обласному змаганні і 10 з них займав призові місця. Це вказує на високий професійний рівень медичних працівників Роздільнянського району.
І раніше БФ Олександра Пресмана «Творю добро» традиційно преміював учасниць районного конкурсу медичних сестер. Підтримку високопрофесійних медичних фахівців Олександр Семенович здійснює не перший рік.
«Від результатів вашої праці залежить наше життя. Дякую за вашу важливу професію. Не дивлячись на свій насичений графік роботи, я не міг не приїхати до медиків Роздільної на їхнє професійне свято. Хочу сказати вам щирі слова подяки і приєднатися до всіх тих теплих слів, які вже прозвучали на вашу адресу. Дорогі медичні працівники, спасибі за те, що ви є в нашому житті », – сказав у своєму привітанні з святкової сцени народний депутат.
За його словами, Україна ще не готова до медичної реформи, яку сьогодні намагаються реалізувати. «Саме тому я за неї не голосував. Для мене це принципове питання », – підкреслив народний обранець.
Наступного дня, 16 червня, 120 медичних працівників Роздільнянського району вирушили на катамарані «Хаджибей» в морську подорож уздовж узбережжя Одеси.

Прекрасне свято організували для медиків Лиманського району з нагоди їх професійного свята. В одному з кращих ресторанів міста були накриті щедрі столи, представлена захоплююча концертна програма
Виступ народного депутата України Олександра Пресмана, який заявив, що не голосував в парламенті за так звані «медичні реформи», присутні на святі зустріли бурхливими оваціями.
«Сьогодні я продовжую всіляко підтримувати людей, які віддають себе справі порятунку життя, незважаючи на нелюдські умови, в яких часто доводиться працювати. Хочу всім нам побажати миру. Ви, дорогі наші медичні працівники, перебуваєте на передовій, рятуючи наших бійців, які захищають сьогодні єдину нашу державу Україну », – сказав, звертаючись до медиків району, народний депутат. Медичні працівники Лиманського району так само були запрошені здійснити морську прогулянку в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих».

Читайте також