Чудовий відпочинок на морських просторах для 200 медичних працівників

Не перший рік жителі 139-го виборчого округу, в літній період часу, здійснюють захоплюючі морські поїздки на катамарані «Хаджибей». Таку можливість надає їм програма благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих».

Сьогодні, на честь Дня медичного працівника, учасниками цієї чудової програми стали медики з Захарівського та Роздільнянського районів. 200 медичних працівників з комфортом розмістилися в затишних салонах і на відкритій палубі катамарана. В порт прибув сам народний депутат України Олександр Семенович Пресман, щоб ще раз привітати учасників поїздки з професійним святом. Народний обранець поспілкувався з людьми та побажав медичним працівникам приємного відпочинку на морських просторах.
Поїздка вдалася на славу. У подорожі медичних працівників супроводжували помічники народного депутата України Олександра Пресмана Антон Муравенко і Марина Орлова. Разом з жителями своїх районів на борту судна були присутні глави громадських приймалень народного депутата Валентина Крилова (Захарівський район) та Галина Нагорняк (Роздільнянський район). Вони тепло привітали медичних працівників. Оригінально привітала людей найгуманнішої професії і голова Роздільнянської РДА Бараненко Наталія Вікторівна. «Бажаю вам хронічного здоров’я, невиліковного щастя і вагітного гаманця. Хорошого вам відпочинку. Хочу подякувати команді Олександра Пресмана. Наш народний депутат завжди робить незабутні подарунки нашим діткам і дорослим в рамках програми «Канікули з Пресманом». Спасибі, що він звернув увагу на той факт, що у нас кращі медичні працівники », – сказала пані Наталя.
Жителі 139-го виборчого округу так часто зустрічаються на спільних заходах, що давно встигли перезнайомитися і здружитися. Тим більше, що сьогоднішня поїздка зібрала представників єдиного медичного братства. Тож мешканці різних районів відчували себе єдиним цілим. Звучали веселі тости, жарти. А вже від запальних танців просто тремтіла палуба. Медики вміють працювати 24 години на добу, але й веселяться від душі.
Серед присутніх знайшлася і іменинниця. Її привітав помічник народного депутата Антон Муравенко, а медичні працівники нагородили оплесками.
Три години морської подорожі в приємній компанії пролетіли, як одна мить. І ось уже судно підходить до рідного причалу. Розлучатися не хочеться. І всі учасники поїздки шикуються біля борту судна, що б всім разом сфотографуватися на пам’ять. На пам’ять про прекрасний відпочинок, про своїх друзів і колег, про чудесну програму «Канікули з Пресманом для дорослих», яка об’єднує людей.

Читайте також